• Anasayfa
 • »
 • Bursa
 • »
 • BEDRETTİN YILDIRIM, NİLÜFER'DE ÇALIŞTI

BEDRETTİN YILDIRIM, NİLÜFER'DE ÇALIŞTI

AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Bedrettin Yıldırım, seçim çalışmalarını Nilüfer İlçesi’nde sürdürdü.

BEDRETTİN YILDIRIM, NİLÜFER'DE ÇALIŞTI

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Alpaslan Yıldız ile birlikte ilk olarak Görükle’deki meyve sebze halini ziyaret eden Bedrettin Yıldırım, Bursa Kent Hali Sebze Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Mehmet Galip Toplan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Yeni Hal Kanunu ile getirilen değişikliklerden yakınan Başkan Mehmet Galip Toplan, “Yeni Hal Kanunu ile işgaliyeci pozisyonundan kiracı pozisyonuna geçtik. 12 yıl sonra dükkanımız ihaleye çıkarılacak. 12 yıl boyunca da devretme hakkınız yok. İnsan dükkanını neden devreder. Ya emekliliği gelmiştir. Devir parası emeklilik ikramiyesi olur. Allah göstermesin işleri bozulmuştur. Borçlarını ödemek için dükkanını devreder. Ama siz uğraşıp didinip marka yaptığınız dükkanınızı 12 yıl sonra hiçbir neden yokken niçin devredesiniz? Ya da diyelim ki işleriniz 12 yıl bitmeden bozuldu. Kendiniz devretmek istiyorsunuz. Neden devredemeyesiniz?” dedi.
Hizmet için bu yola girdiklerini belirten AK Parti Milletvekili Adayı Bedrettin Yıldırım, “AK Parti bugüne kadar çok çalıştı. Bundan sonra da çalışmaya devam edecek. Varsa eksiklerimiz, hatalarımız, düzelteceğiz. Kapılarımız herkese sonuna kadar açık. Siz istediğiniz zaman gelip, ‘Bir hatanız var Sayın Vekilim’ deyin. Biz bunu saygıyla karşılarız. Hatadan döneriz. Biz bu anlayıştayız. AK Parti bu nedenle yıllardır iktidarda ve iktidarda kalmaya da devam edecek” diye konuştu.
“Ben yok biz varız” anlayışı ile hizmet verdiklerini hatırlatan Bedrettin Yıldırım, “Ben Bursa’da doğmadım ama 40 yıldır Bursa’dayım. Annemi, babamı burada defnettim. Bursa’da çok önemli işler yapacağız. Çok büyük projelerin altına imza atacağız. İstiyoruz ki burada üreticilerimiz hiçbir sıkıntıya düşmeden, daha çok üretsin, daha ç ok insan istihdam etsin. Bu sektörde kim varsa hepsiyle işbirliği yapacağız ve Bursa’da tarımı kalkındıracağız” şeklinde konuştu.
Kent Hali esnafını ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Bedrettin Yıldırım daha sonra Akçalar’da menfur bir saldırı sonucu hayatını kaybeden Nazım Kandilci’nin cenaze törenine katıldı. Akçalar halkının acısı paylaşan Yıldırım, acılı aileye de başsağlığı diledi.
Hasanağa ve Kayapa’ya da uğrayan Bedrettin Yıldırım, esnaf ve kahve ziyaretlerinde bulundu. Bir ekmek fırınını da ziyaret eden Yıldırım, küreği eline alarak fırından ekmek çıkardı ve basın mensuplarına ikram etti.

10 Mayıs 2011 Salı 11:28

AK PARTİ BURSA İL BAŞKANI
baskan@akpartibursa.org.tr
Üye Ol

VİDEO HABER

AK Parti Bursa İl Başkanlığı Faaliyet Raporu

Erdoan 23 Nisan çocuklarını kabul etti

Başbakan çocukları kabul etti

15 Nisan Grup konuşması

Başbakanın Bursa Mitingi

Bursa mitingi konuşması

Başkan Altepe Bursa için 2. kez aday gösterildi

Başkan Altepe Bursa için 2. kez aday

Başbakan Dünyaya Bursa'dan seslendi

Başbakan Dünyaya Bursa'dan seslendi

AB Büyükelçilerine seslendi

AB ülkesi büyükelçilerine seslendi

Gaziantep Toplu Açılış Töreni

19 Ocak Gaziantep Toplu Açılış

DUYURULAR

Tüm Duyurular

AK İCRAATLAR

ON YILDA FARK ORTADA

 • Kadın Kolları
 • Gençlik Kolları
 • Akim
 • Yaşlılar Koordinasyon Merkezi
 • Özürlüler Koordinasyon Merkezi
 • Siyaset Akademisi
 • Kütüphane