×

Ak Parti Bursa İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0(224) 225 52 75

 • Birlikte Başardık!
  Bursa AK İcraatlar
 • ARINÇ’TAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Merinos Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen AK Parti Bursa 34. İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı.
  Teşkilat
 • Meclis’e bir seviye getirmek lazım

  Başbakan Davutoğlu, "Meclis'e bir seviye getirmek lazım. Eleştiri olur, eleştiriye cevap olur. Meclis zaten müzakere yeridir. Meclisin doğuşunun sebebi, doğuş şartları da müzakere içindir" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • İL BAŞKANIMIZ TORUN’DAN GENEL BAŞKANIMIZ DAVUTOĞLU’NA ZİYARET

  AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu'nu makamında ziyaret etti. AK Parti Olağanüstü Kongresi'ne katılmak üzere Ankara'ya giden Torun, Sayın Davutoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sayın Davutoğlu'na yeni görevlerinde başarılar dileyen Torun, "Her zaman olduğu gibi bundan sonrada de tüm il teşkilatlarımız partimiz ve milletimiz için hizmete hazırdır. Yeni Türkiye yolunda elimizden gelen her çabayı göstereceğiz" dedi.
  Teşkilat
 • CEMALETTİN TORUN’UN 30 AĞUSTOS MESAJI

  AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, yayımladığı mesajla 30 Ağustos Zaferi’ni kutladı.
  Teşkilat
 • TORUN: YENİ TÜRKİYE YOLUNDA ÖNEMLİ BİR ADIM DAHA ATILIYOR

  AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, 27 Ağustos 2014 Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan AK Parti Olağanüstü Kongresi ile ilgili bir basın toplantısı düzenledi.
  Teşkilat
 • Adli Yıl Açılışı mesajı

  Sayın Başbakanımızın 'Adli Yıl Açılışı' dolayısıyla yayınladığı mesaj aşağıdadır:
  Genel Başkan'dan
 • CELAL BAYAR ANIT ÖLÜMÜNÜN 28.YILINDA ANILDI

  Türkiye Cumhuriyeti'nin 3'üncü Cumhurbaşkanı Celal Bayar, ölümününün 28'inci yıl dönümünde, Bursa'nın Gemlik İlçesi'ndeki Anıt Mezarı başında düzenlenen törenle anıldı. Anma törenine Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler de katıldı.
  Teşkilat
 • EMRULLAH İŞLER’DEN BÜYÜKŞEHİR’E ÖVGÜ

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Bursa ziyaretinde incelemelerde bulunduğu Muradiye Külliyesi'nin orijinaline uygun şekilde sürdürülen restorasyonundan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi tebrik etti.
  Teşkilat
 • AK Parti barışın teminatıdır

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dünya Barış Günü'nde, AK Parti'nin hem iç hem bölgesel hem de uluslararası barışın teminatı olduğunu ifade etti.
  Genel Başkan'dan
 • SAYIN DAVUTOĞLU’NUN YENİ GÖREVLERİ ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN

  AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, yaptığı yazılı açıklamada partisinin Genel Başkan ve Başbakan Adayı Ahmet Davutoğlu’nun yeni görevinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diledi.
  Teşkilat

Bursa Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan