• ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  DİLŞAD KAFADAR

  DİLŞAD KAFADAR / İL KADIN KOLLARI 1982 yılı Bursa doğumlu. 1999 yılında Bursa Kız Lisesi,2001 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İşletmecilik Bölümünden,2004 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur.2006 yılından itibaren çeşitli kurum ve kuruluşlarda Muhasebe , İhale departmanlarında görev almış.2015 Nisan ayından itibarende Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak Serbest çalışmaktadır. Siyaset Hayatına 2014 yılında İl Kadın Kolları Proje Komisyonunda görev alarak başlamıştır. Daha sonrasında 2015 yılında kongreyle seçilip İl Kadın Kolları Tanıtım Medya Birim Başkanlığı görevini sürdürmüş. Şuanda Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  ARZU URAY

  ARZU URAY /İL KADIN KOLLARI 1976 Ağrı Eleşkirt doğumludur.1993-94 yılında  Sarıkamış Endüstri Meslek lisesinden mezun olmuştur. Ev hanimi ve 2 çocuk annesidir. Siyasete 2013 Eylül ayında  üyelikle başladı 2 ay sonra Karacabey kadin kollarına komisyonunda görev aldı bir müddet sonra ilçe sekreter yardımcılığı ile ilçe yönetimine girdi. 2014 Ocak ayında Kongreyle Kadın Kolları Başkanı olarak göreve başladı.2 yıla yakın başkanlık yaptıktan sonra Gülten KAPICIOGLU  Bakanımızın ve genel merkezinde onayı ile il kadın kolları yönetiminde göreve başladı ve şuanda da Teşkilat Başkanı olarak görev yapmaktadır.

 • ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  HAVVA KARAMAN

  Havva KARAMAN / İL KADIN KOLLARI 1990 BURSA DOĞUMLU.İLK OKUL EĞİTİMİNİ CANAYDIN İLKOKULUNDA LİSE ÖĞRENİMİNİDE 2007 YILINDA BURSA CUMHURİYET LİSESİNDE TAMAMLAMIŞTIR. AYNI YIL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNE BAŞLAMIŞ 2012 YILINDA MEZUN OLMUŞTUR.2013 YILINDAN İTİBAREN SERBEST AVUKAT OLARAK MESLEĞİNİ DEVAM ETTİRMEKTEDİR. 2014 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ BURSA İL KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI YAPMAKTADIR

 • ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  AYŞEGÜL SEYRAN

  AYŞEGÜL SEYRAN / İL KADIN KOLLARI 1988 İzmir doğumlu, aslen Samsunludur. 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Yüksekokulu, 2010 yılında Bartın Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünü bitirdi. Siyaset Hayatına 2015 yılında Osmangazi Kadın Kolları, Tanıtım ve Medya Birim Başkanı olarak başlamıştır. Şu anda İl Kadın Kollarında Tanıtım ve Medya Birim Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  NAZİFER ARIK

  Nazife ARIK / İL KADIN KOLLARI 1980 Niğde doğumludur. ilk okul eğitimini Kamil Sarıaydın ilk okulunda tamamlamıştır. Orta okul ve lise eğitimine açıköğretimde devam etmiştir. 2015 yılında Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakultesi Sosyoloji bölümünden birincilikle mezun olmuştur. Sosyolog ve eğitimci olan Arık; bilgisaraylı muhasebe, modelistlik, takı tasarımı, bilgisayar ve nakış alanlarında da eğitim almıştır. Siyasete 2005 yılında Ak Parti Nilüfer İlçe Kadın Kollarında başlamıştır.Nilüfer İlçe Medya ve Tanıtım Başkanlığı yapmıştır. 2007 yılından bu yana il kadın kolları teşkilatında görev yapmaktadır. Tülin Erkal Kara, Nilüfer Karakoç, Emine Yavuz Gözgeç, Nihal Gökten ve Gülten Kapıcıoğlu yönetminde yer almıştır.2007 yılından itibaren sırasıyla Sekreterya, Yerel Yönetimler Başkanlığı, Teşkilat Başkan Yardımcılığı, Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcılığı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcılığı ve Dış İlişkiler Başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Şuanda da sosyal politikalar başkanıdır.        

 • ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  EMİNE KÖTEN

 • ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  BETÜL ŞENLİK

  Betül ŞENLİK / İL KADIN KOLLARI 1983 yılı Bursa doğumludur. İlkokulu İstiklal İlköğretim okulunda okudu. Orta ve lise öğrenimi Yeşil İmam Hatip Lisesinde devam etti. 1998 yılında 28 Şubat sebebiyle liseye örtülü almadıklarından okulu bırakmak zorunda kaldı. Bu sebepten lise öğrenimini Açık İmam Hatip Lisesi okuyarak tamamladı. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji mezunu olup, Aile Danışmanlık Eğitim sertifikası bulunmaktadır.Starwood Aş. de muhasebe ve satış personeli olarak 3 yıl boyunca görev yaptı. Osmangazi Belediyesinde Gökdere Medresesi Kültür Merkezinde etkinlikler düzenledi. “Tarihi Bursa’ya Yolculuk” projesini yürüttü. 2010 yılından bu yana Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Şube Müdürlüğünde Bursa Mobil Eğitim Projesi (BUMEP) ve Bursa Engelsiz Mobil Eğitim Projesi (BENMEP) sorumluluğunu yürütmektedir. Ayrıca, Uludağ’a Yeşil Yolculuk ve Mavi Tur Körfez gezilerinin de sorumlusudur. Siyasete İl Kadın Kolları İl Sekreteri görevi ile başlayıp İl Kadın Kolları Yerel Yönetimler Başkanı olarak devam etmiştir. 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde Mv. Emine YAVUZ GÖZGEÇ’e danışmanlık görevini yerine getirmiştir.Halen Ak Parti İl Çalışma Hayatı ve Göç Komisyonu üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  SEVİL ŞEVİK

  SEVİL ŞEVİK / İL KADIN KOLLARI 20.03.1981 Bursa doğumlu, Evli ve 1 çocuk annesidir, İlköğretimini İnkaya İlkokulunda, Orta Okulu 1. Murat ilköğretim, Lise eğitimini Necatibey Kız Meslek Lisesi Moda Tasarımı bölümünde, Daha sonra Gazi Üniv. Kuyumculuk ve Takı Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. AÖF Kamu Yönetimi 3. Sınıf öğrencisidir, 13 yıldır da Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübünde İdari İşler Sorumlusu olarak çalışmaktadır. Siyaset hayatına, 2015 yılında Ak Parti Kadın Kollarında Dış İlişkiler Birim Başkanı olarak başlamış, Şuanda Gülten KAPICIOĞLU Başkanlığında Ekonomi İşler Birim Başkanı olarak devam etmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  FATMA BETÜL ŞENSOY

  FATMA BETÜL ŞENSOY / İL KADIN KOLLARI 1971 Rize doğumlu Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Ön Lisans Mezunu ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji 4.snıf öğrencisidir. 2014 yılında Kadın kollarında Emine Yavuz Gözgeç döneminde proje komisyonuyla görev aldı daha sonra 2015 yılında Nihal Gökten zamanında kadın kolları yönetimine asil üye olarak başladı 7 haziran seçimlerinden sonra Mali ve idari işler Başkanlığı görevinde bulundu.Şuanda Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanıdır. Ev hanımı olan F.Betül Şensoy evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  ŞEYBE OLGUN

  Şeybe OLGUN / İL KADIN KOLLARI 1967 Artvin doğumludur ,  1986 dan beri Bursa’da ikamet etmektedir. Evli ve 2 çocuk sahibi, Bursa Olgunlaşma Enstitüsünde okumaktadır. Siyasete 2004 yılında Emirsultan mahalle başkanı olarak başladı, daha sonra Yıldırım ilçe teşkilatın kadın kollarında yönetiminde devam etti, şuan il kadın kollarında yönetim kurulu üyesi olarak devam etmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  SEÇİL KILINÇ

  Seçil KILINÇ / İL KADIN KOLLARI 1987 İstanbul doğumlu .Aslen Amasyalı dır. 1995 yılından beri Bursa da ikamet etmektedir .2007 yılında Bursa Osmangazi Lisesinden, 2009 yılında Amasya Üniversitesi M.Y.O Harita ve Kadastro bölüm mezun oldu. Bir kuruluşta mesleğini icra etmektedir. 2012 yılında Siyaset akademisi ,2014 yılı Bursa Akparti Osmangazi Teşkilatında kadın kolları yönetim kurulunda teşkilat başkan yardımcılığı ve mali işler başkan yardımcılığı görevinde bulundu. Sivil toplum örgütlerinde çeşitli görevlerde bulunmaktadır . Sivil Yaşam Derneği kurucu üyesidir. 1 çocuk annesi olan Kılınç , orta derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  ZELİHA COLFAOĞLU

  Zeliha COLFAOĞLU / İL KADIN KOLLARI 1991 yılı Bursa doğumlu, aslen Erzurumludur. 2009 yılında Bursa Osmangazi Ticaret Meslek Lisesinden, 2011 yılında Anadolu Üniv. AÖF Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümünden Ön lisans mezunu olmuştur. Şuanda Anadolu Üniversitesi AÖF İşletme Bölümü 4.Sınıf öğrencisidir. Buski Genel Müdürlüğünde çalışmaktadır. Siyaset hayatına 2013 yılında İl Kadın Kollarında Emine Yavuz Gözgeç Başkanlığında başlayan Colfaoğlu sırasıyla Ekonomi Birim Başk.Yardımcılığı, Sekreterlik Birim Başk. Yardımcılığı ve Teşkilat Birim Başk. Yardımcılığı Yapmıştır. Şuanda da İl Sekreteridir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Bşk Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  SELMA TÜRK AYÇETİN

  Selma TÜRK AYÇETİN / İL KADIN KOLLARI Bursa doğumlu, Uludağ Üniversitesi Kimya ve Anadolu Üniversitesi İşletme mezunudur. Evli ve 1 çocuk annesidir. İl Kadın Kolları İnsan Hakları Birim Başkanıdır.