• ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  ARZU URAY

  ARZU URAY /İL KADIN KOLLARI 1976 Ağrı Eleşkirt doğumludur.1993-94 yılında  Sarıkamış Endüstri Meslek lisesinden mezun olmuştur. Ev hanimi ve 2 çocuk annesidir. Siyasete 2013 Eylül ayında  üyelikle başladı 2 ay sonra Karacabey kadin kollarına komisyonunda görev aldı bir müddet sonra ilçe sekreter yardımcılığı ile ilçe yönetimine girdi. 2014 Ocak ayında Kongreyle Kadın Kolları Başkanı olarak göreve başladı.2 yıla yakın başkanlık yaptıktan sonra Gülten KAPICIOGLU  Bakanımızın ve genel merkezinde onayı ile il kadın kolları yönetiminde göreve başladı ve şuanda da Teşkilat Başkanı olarak görev yapmaktadır.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  ASİYE ÇAKIR

  Asiye ÇAKIR / İL KADIN KOLLARI 1977 Artvin Doğumlu, İlk ve Orta öğrenimini Artvinde tamamladı.1994 yılında Yeşil Kız İmam Hatip lisesinden mezun oldu.1997 de S.D.Ü.Şarkikaraağaç M.Y.Okulu İnşaat Bölümünden mezun oldu. Açık Öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi 4. Sınıf öğrencisidir. 1997-2009 yılları arasında Bursa Gürsu Belediyesi İmar biriminde teknik eleman olarak çalışmıştır. 2009 yılından itibaren kendi işinde çalışmaktadır. 2014-2016 yılları arasında Ak Parti Gürsu İlçe Teşkilatında, Halkla İlişkiler ve Sosyal İşler Birim Başkanlığı yapmıştır. Evli ve 3 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  AYÇA ÇAVUŞ

  AYÇA AKBANA ÇAVUŞ / İL KADIN KOLLARI 1982 yılı Bursa doğumludur. 1999 yılında Bursa Atatürk Lisesinden, 2005 yılında Anadolu Üniversitesi AÖF Halkla İlişkiler Bölümünden Ön Lisans Mezunu olmuştur. Şu an da Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 3. Sınıf öğrencisidir. Çalışma hayatına 2004 yılında başlamıştır. 2008 yılından beri Nobel İlaç A.Ş. de Uzman Tıbbi Mümessil olarak çalışmaktadır. Çalışma hayatı boyunca birçok kurs ve sertifika programına katılmıştır. 2009 yılında evlenmiş ve bir kız çocuğu sahibidir. Siyaset hayatına 2014 yılında İl Kadın Kollarında Nihal Gökten Başkanlığında başlamıştır. Bu dönemdeki seçim çalışmalarında ve düzenlenen tüm organizasyonlarda görev almıştır. Şu anda İl Kadın Kollarında Gülten Kapıcıoğlu Başkanlığında Yönetim Kurulu üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  AYNUR AYDIN

  Aynur AYDIN / İL KADIN KOLLARI 1969 yılı Bursa doğumlu olup aslen Giresunludur. Evli ve üç erkek annesidir.1997 yılında Yıldırım İlçe Kadın Kollarında siyaset hayatına  başlamıştır. Uzunca bir aradan sonra 2014 yılında Ak Parti mahalle temsilcisi olarak görev almıştır. 2015 yılında Nihal Gökten Başkanlığında İl Kadın Kolları yönetimine girmiş olan Aydın sırasıyla Yerel Yönetimleri Birim Başkanlığı Yardımcılığı , Siyasi ve hukuki isler Birim Başkanlığı Yardımcılığı yaptı ve halen Yönetim Kurulu üyeliği görevini devam etmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  AYŞEGÜL SEYRAN

  AYŞEGÜL SEYRAN / İL KADIN KOLLARI 1988 İzmir doğumlu, aslen Samsunludur. 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Yüksekokulu, 2010 yılında Bartın Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünü bitirdi. Siyaset Hayatına 2015 yılında Osmangazi Kadın Kolları, Tanıtım ve Medya Birim Başkanı olarak başlamıştır. Şu anda İl Kadın Kollarında Tanıtım ve Medya Birim Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  BETÜL ŞENLİK

  Betül ŞENLİK / İL KADIN KOLLARI 1983 yılı Bursa doğumludur. İlkokulu İstiklal İlköğretim okulunda okudu. Orta ve lise öğrenimi Yeşil İmam Hatip Lisesinde devam etti. 1998 yılında 28 Şubat sebebiyle liseye örtülü almadıklarından okulu bırakmak zorunda kaldı. Bu sebepten lise öğrenimini Açık İmam Hatip Lisesi okuyarak tamamladı. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji mezunu olup, Aile Danışmanlık Eğitim sertifikası bulunmaktadır.Starwood Aş. de muhasebe ve satış personeli olarak 3 yıl boyunca görev yaptı. Osmangazi Belediyesinde Gökdere Medresesi Kültür Merkezinde etkinlikler düzenledi. “Tarihi Bursa’ya Yolculuk” projesini yürüttü. 2010 yılından bu yana Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Şube Müdürlüğünde Bursa Mobil Eğitim Projesi (BUMEP) ve Bursa Engelsiz Mobil Eğitim Projesi (BENMEP) sorumluluğunu yürütmektedir. Ayrıca, Uludağ’a Yeşil Yolculuk ve Mavi Tur Körfez gezilerinin de sorumlusudur. Siyasete İl Kadın Kolları İl Sekreteri görevi ile başlayıp İl Kadın Kolları Yerel Yönetimler Başkanı olarak devam etmiştir. 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde Mv. Emine YAVUZ GÖZGEÇ’e danışmanlık görevini yerine getirmiştir.Halen Ak Parti İl Çalışma Hayatı ve Göç Komisyonu üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  BİRGÜL AKKAYA

  İL KADIN KOLLARI /1974 TRBAZON DOGUMLUDUR.2008 Yılında Yıldırım ilçe kadın kollarında görev almıstır.2015 yılı Ak Parti il kadın kollarında görev yapmaya başlayan Akkaya evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  DİLŞAD KAFADAR

  DİLŞAD KAFADAR / İL KADIN KOLLARI 1982 yılı Bursa doğumlu. 1999 yılında Bursa Kız Lisesi,2001 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İşletmecilik Bölümünden,2004 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur.2006 yılından itibaren çeşitli kurum ve kuruluşlarda Muhasebe , İhale departmanlarında görev almış.2015 Nisan ayından itibarende Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak Serbest çalışmaktadır. Siyaset Hayatına 2014 yılında İl Kadın Kolları Proje Komisyonunda görev alarak başlamıştır. Daha sonrasında 2015 yılında kongreyle seçilip İl Kadın Kolları Tanıtım Medya Birim Başkanlığı görevini sürdürmüş. Şuanda Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  EMİNE KÖTEN

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  EMİNE ŞENGEL

  Emine ŞENGEL / İL KADIN KOLLARI 1960 Bursa doğumludur. Lise mezunu. Ev Hanımıdır. Evli üç çocuğu olan Şengel'in dört torunu var. Siaysete aktif olarak dört yıl önce Yıldırım İlçe Kadın Kollarında başladı, şuan İl Kadın Kollarında devam etmektedir

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  FATMA ADIGÜZEL

  FATMA ADIGÜZEL / İL KADIN KOLLARI 1972 Bursa / Yenişehir doğumludur. Evlidir. Uzun yıllar Yönetici Asistanı olarak çalıştı. Şu an ev hanımıdır. İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  FATMA AŞCİ

  FATMA AŞÇI / İL KADIN KOLLARI 1963 Eskişehir Doğumludur. Siyaset hayatına Gürsu İlçe Kadın Kolları Kuruluşunda başladı. 2010 yılından itibaren İl Kadın Kollarında değişik birimlerde görev aldı. Halen İl Kadın Kollarında göreve devam etmektedir. Aynı Zamanda Ev Hanımı ve Terzilik yapan Fatma AŞÇI Evli ve 3 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  FATMA BETÜL ŞENSOY

  FATMA BETÜL ŞENSOY / İL KADIN KOLLARI 1971 Rize doğumlu Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Ön Lisans Mezunu ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji 4.snıf öğrencisidir. 2014 yılında Kadın kollarında Emine Yavuz Gözgeç döneminde proje komisyonuyla görev aldı daha sonra 2015 yılında Nihal Gökten zamanında kadın kolları yönetimine asil üye olarak başladı 7 haziran seçimlerinden sonra Mali ve idari işler Başkanlığı görevinde bulundu.Şuanda Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanıdır. Ev hanımı olan F.Betül Şensoy evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  FİKRİYE AKŞİT

  FİKRİYE AKŞİT / İL KADIN KOLLARI 1964 Bursa doğumlu olan Fikriye AKŞİT, Ticaret Lisesi Mezunu, evli ve 2 çocuk sahibidir. Siyasi hayatına 2006 yılında AK PARTİ Osmangazi ilçesinde başlamıştır. Sırası ile il kadın kolları ve Nilüfer Kadın Kollarında Sosyal İşler Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı ve Halkla İlişkiler Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir. Nihal GÖKTEN zamanında, il yönetim kurulu üyeliğine tekrar seçilen AKŞİT, şu anda il yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam etmektedir. Aynı zamanda Siyaset Akademisi ve Girişimcilik belgeleri bulunmaktadır.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  FİLİZ ÇANKA

  FİLİZ ÇANKA / İL KADIN KOLLARI 1971 Bursa doğumludur. Ticaret Lisesi Muhasebe Bölümü mezunudur. 2 çocuk annesidir. Özel Doruk Yıldırım Hastanesinde Çalışmaktadır. Siyaset Hayatına 2011 yılında Yıldırım İlçe Teşkilatında başladı Mahalle Başkanı olarak, daha sonra İl Kadın Kolları yönetiminde 2 yıl Yedek Üyelerde görevli olarak çalıştı, Şuan da İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  GÜLBEYAZ ÇAKIR

  Gülbeyaz ÇAKIR / İL KADIN KOLLARI 1959 yılı Bursa-İnegöl doğumludur. Siyaset hayatına 2006 yılından beri İl Kadın Kollarında çeşitli kademelerde görev aldı. Ekonomi İşler, Dış İlişkiler, Sosyal İşler, Sekreter Yardımcılığı, Halkla İlişkiler başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. Bunun yanı sıra Bursa Gücü Ampute Spor Klübü Derneği kurucu ve başkan yardımcısı, Ev Hanımlarını Kalkındırma Derneği kurucusu ve başkan yardımcısı görevleri de vardır. Yıldırım Kent Konseyi Engelliler biriminde Sosyal İşler başkanlığı yaptı. Bilgisayar ve diksiyon sertifikaları bulunmaktadır. Şuan da Siyaset Akademisine devam etmektedir. İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  GÜLÇİN EŞER

  GÜLÇİN EŞER 1978 Bursa doğumlu, 1995 yılında Bursa Kız Lisesinden, 1997 yılında Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Gıda Teknolojileri bölümü mezunu Olmuştur. 1997 ve 2001 yılları arasında MAY Tohumculukta kalite kontrol Laboratuvar sorumlusu olarak görev almıştır. Şu anda evli ve 2 çocuk annesidir. Siyaset hayatına 2016 yılında Bursa İl Kadın Kolları Gülten Kapıcıoğlu yönetiminde Yönetim üyesi olarak başlamıştır.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  GÜLŞAH ŞENGÜLER

  Gülşah ŞENGÜLER / İL KADIN KOLLARI 1992 Bursa doğumludur ve bekardır. Ergin Ağaç Anadolu Ticaret Meslek Lisesi’nin ardından Uludağ Üniversitesi SBMYO Dış Ticaret bölümü mezunudur. Eğitimine Anadolu Üniversitesi AÖF Uluslararası İlişkiler bölümünde 4.sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Siyasete 2011 yılında Ak parti Bursa İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi olarak başlamıştır. Kadın kolları ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev üstlenmektedir. Özel bir şirkette İhracat departmanında çalışmaktadır.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  GÜLŞEN YILDIZ

  GÜLŞEN YILDIZ / İL KADIN KOLLARI 1968 Bursa doğumludur. Bursa Çınar Lisesi Mezunudur. Açık Öğretimde Öğrenim hayatına devam etmektedir. 3 dönemdir İl Kadın Kolları Yönetim Kurulunda Görev almaktadır. Ev hanımı, Evli ve 2 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  GÜLTEN KAPICIOĞLU

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  GÜLÜMSER ATALAY

  GÜLÜMSER ATALAY / İL KADIN KOLLARI 1968 yılı Bursa/Keles doğumludur. Açıköğretim Lisesi son sınıftadır. 1994 yılından bugüne Dağder Kültür Dayanışma Derneğinin Kültür komisyonunda görev yapmaktadır 2015 Bursa Keles Yağcıllar Köyü Derneğinde Başkan Yardımcılığı ve Kültür Komisyon Başkanı olarak görev yapmaktadır. Siyasete 2003 yılında Yerel seçimlerde Zümrütevler mahalle başkanı olarak başladı. 2007 yılından itibaren Teşkilatın çeşitli kademelerinde görev aldı. Şuanda İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  HACER KORKMAZ

  HACER KORKMAZ / İL KADIN KOLLARI 1986 Yozgat dogumludur. 2006 yılında Eskisehir Anadolu Fadime Sarar Imam hatip Lisesi Mezunudur. 2015 yılında Anadolu Üniv. İlahiyat mezun oldu . Kuran kursu 4 - 6 yas cocuk gelisim hocasidır. Siyaset hayatina 2006 yilinda Istanbul Bayrampasa il kadin kollarinda başladı. Şu anda İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  HATİCE SEVİNDİK

  HATİCE SEVİNDİK / İL KADIN KOLLARI 1967 YILINDA ERZURUM DOGUMLUDUR.2002 yılı Erzurum Ak Parti il kadın kolları kurucu üyeliği mali işler başkanlığı 2004 yılında bursa akparti il kadın kollarında görev almıştır.2015 yılı ak parti il kadın kollarında görev alan Sevindik evlidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  HAVVA KARAMAN

  Havva KARAMAN / İL KADIN KOLLARI 1990 BURSA DOĞUMLU.İLK OKUL EĞİTİMİNİ CANAYDIN İLKOKULUNDA LİSE ÖĞRENİMİNİDE 2007 YILINDA BURSA CUMHURİYET LİSESİNDE TAMAMLAMIŞTIR. AYNI YIL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNE BAŞLAMIŞ 2012 YILINDA MEZUN OLMUŞTUR.2013 YILINDAN İTİBAREN SERBEST AVUKAT OLARAK MESLEĞİNİ DEVAM ETTİRMEKTEDİR. 2014 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ BURSA İL KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI YAPMAKTADIR

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  HAYRİYE ÖZBAKIR

  Hayriye ÖZBAKIR / İL KADIN KOLLARI 1974 Bursa Doğumlu. Daha Önce Yıldırım Millet Mahallesi Kadın Kollarında Görev Aldı. Şu anda İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesidir. Evli ve 3 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  HAYRİYE ÖZYİĞİT

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  MELEK BİÇER

  MELEK BİÇER / İL KADIN KOLLARI 1979 Ankara doğumludur. Özel Bir Mağazada Mağaza sorumlusudur. Evli ve 3 çocuk annesidir. 2003 yılından beri Mahalle ve İlçe Başkanlıklarında çeşitli görevler yapmıştır. Yıldırım İlçe kadın kollarında Halkla İlişkiler Başkanı olarak görev aldı. Şimdi ise İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  MELİKE ÜNAL

  Melike AYHAN / İL KADIN KOLLARI 1991 Bursa doğumlu. Süleyman Çelebil Lisesi’ni bitirmiş, Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Uludağ Üniversitesi Fizik Bölümü mezunudur. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.Siyaset akademisi Bursa ikinciliği elde etmistir.Siyasi hayatına gençlik kollarında başlamıstır.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  MERVE SÜRER

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  MÜJGAN ORAL

  MÜJGAN ORAL / İL KADIN KOLLARI 7 Haziran 1979 Ankara doğumlu, Evli ve iki çocuk annesidir. 16 yıldır Bursa’da yaşıyor. Kitap okumak, sosyal sorumluluk projelerinde yer almak ve yeni yerler keşfetmek ilgi alanları arasındadır. 1996-2004 yılları arasında ecza sektöründe sekiz yıl çalışmıştır. Şuan Ak Parti Bursa İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  MUNİSE ACAR

  Münise ACAR / İL KADIN KOLLARI 1967 Orhaneli doğumlu. Nilüfer ilkokulu mezunudur. Özel bir şirkette çalışan Acar, Dağder ve Yörüktürkmen Derneklerinde aktif olarak çalışmaktadır. Ak Parti Bursa İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdüren Acar, 2005 yılında Ak Parti teşkilatına katılmıştır. Acar, evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  NAZİFER ARIK

  Nazife ARIK / İL KADIN KOLLARI 1980 Niğde doğumludur. ilk okul eğitimini Kamil Sarıaydın ilk okulunda tamamlamıştır. Orta okul ve lise eğitimine açıköğretimde devam etmiştir. 2015 yılında Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakultesi Sosyoloji bölümünden birincilikle mezun olmuştur. Sosyolog ve eğitimci olan Arık; bilgisaraylı muhasebe, modelistlik, takı tasarımı, bilgisayar ve nakış alanlarında da eğitim almıştır. Siyasete 2005 yılında Ak Parti Nilüfer İlçe Kadın Kollarında başlamıştır.Nilüfer İlçe Medya ve Tanıtım Başkanlığı yapmıştır. 2007 yılından bu yana il kadın kolları teşkilatında görev yapmaktadır. Tülin Erkal Kara, Nilüfer Karakoç, Emine Yavuz Gözgeç, Nihal Gökten ve Gülten Kapıcıoğlu yönetminde yer almıştır.2007 yılından itibaren sırasıyla Sekreterya, Yerel Yönetimler Başkanlığı, Teşkilat Başkan Yardımcılığı, Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcılığı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcılığı ve Dış İlişkiler Başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Şuanda da sosyal politikalar başkanıdır.        

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  NESRİN ARÇEVİK

  Nesrin ARÇEVİK / İL KADIN KOLLARI 1965 tarihinde Bursa'da doğmuştur. İlköğrenimini Osmangazi İlköğretim okulunda tamamlamıştır. Bursa Kız lisesinden mezun olmuştur. 1985 yılında evlenerek Avusturya'da taşınmıştır. 1997 yılında Türkiye'ye geri dönerek 2006 yılında emekli olmuştur.   2010 yılından beri İl kadın kollarında aktif olarak yer almaktadır. Evli ve 2 çocuk annesidir. İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  NESRİN BABAÇ

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  NURAN ÇEŞİTLİ

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  ÖZLEM SİDAT

  ÖZLEM SİDAT / İL KADIN KOLLARI 1986 yılı Balıkesir /Bandırma doğumludur.İlk ve ortaöğretimini Bandırma'da tamamlayarak üniversite eğitimi için Bursa'ya yerleşip Bursa’da yaşamaktadır.Uludağ Üniversitesi Tekstil eğitimi almış olup tekstil sektöründe farklı dallarda görev almıştır.Birçok eğitim ve konferanslara katılım sağlayarak sertifika kazanmıştır. Ak parti üyelik çalışmalarında bulunarak daha sonra Bursa İl Kadın Kolları 2015 yılında 4.kongrede yönetim kurulu üyesi olarak göreve başlamıştır. Teşkilat Başkan Yard. yapmış olup daha sonra Çevre Şehir Birim Başk. görevini üstlenmiştir. Şuan daha da aynı görevini sürdürmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  ÖZNUR OYTUN

  ÖZNUR OYTUN / İL KADIN KOLLARI 1968 Bursa Doğumlu. Bursa Cumhuriyet Lisesi mezunudur. 10 Yıldır Tekstil sektöründe firma sahipliği yapmaktadır. Gönüllü olarak STK görevleri yapmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  RUKİYE İNCİ YALÇIN

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  SEÇİL KILINÇ

  Seçil KILINÇ / İL KADIN KOLLARI 1987 İstanbul doğumlu .Aslen Amasyalı dır. 1995 yılından beri Bursa da ikamet etmektedir .2007 yılında Bursa Osmangazi Lisesinden, 2009 yılında Amasya Üniversitesi M.Y.O Harita ve Kadastro bölüm mezun oldu. Bir kuruluşta mesleğini icra etmektedir. 2012 yılında Siyaset akademisi ,2014 yılı Bursa Akparti Osmangazi Teşkilatında kadın kolları yönetim kurulunda teşkilat başkan yardımcılığı ve mali işler başkan yardımcılığı görevinde bulundu. Sivil toplum örgütlerinde çeşitli görevlerde bulunmaktadır . Sivil Yaşam Derneği kurucu üyesidir. 1 çocuk annesi olan Kılınç , orta derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  SELİME HAYDARLIOĞLU

  Selime HAYDARLIOĞLU / İL KADIN KOLLARI 01.12.1967 Keles / BURSA doğumlu özel bir şirkette çalışıyor . Açık lisede okuyor. Siyaset hayatına 2009 yılında Nilüfer ilçede başladı. Daha sonra Emine Yavuz Gözgeç ile İl Kadın Kollarında görev aldı. Şuan Gülten Kapıcıoğlu ile Kadın Kollarındaki görevine devam ediyor. Yönetim Kurulu Üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  SELMA İŞİNİBİLİR

  SELMA İŞİNİBİLİR / İL KADIN KOLLARI 1966 BURSA DOĞUMLUDUR. EVLİDİR, İL KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİDİR.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  SELMA TÜRK AYÇETİN

  Selma TÜRK AYÇETİN / İL KADIN KOLLARI Bursa doğumlu, Uludağ Üniversitesi Kimya ve Anadolu Üniversitesi İşletme mezunudur. Evli ve 1 çocuk annesidir. İl Kadın Kolları İnsan Hakları Birim Başkanıdır.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  SERPİL İMREN

  Serpil İMREN / İL KADIN KOLLARI 1973 Bursa doğumludur. Atatürk Endüstri Meslek Lisesi Kimya bölümünü bitirerek özel sektörde laborant olarak çalışmıştır. 1991 – 1995 yılları arasında Anavatan partisi gençlik kollarında görev almıştır. Ak partinin kurulmasıyla Osmangazi kadın kollarında ve farklı yardım kuruluşlarında, gönüllü olarak çalışmıştır. Evli 1 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  SEVİL ŞEVİK

  SEVİL ŞEVİK / İL KADIN KOLLARI 20.03.1981 Bursa doğumlu, Evli ve 1 çocuk annesidir, İlköğretimini İnkaya İlkokulunda, Orta Okulu 1. Murat ilköğretim, Lise eğitimini Necatibey Kız Meslek Lisesi Moda Tasarımı bölümünde, Daha sonra Gazi Üniv. Kuyumculuk ve Takı Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. AÖF Kamu Yönetimi 3. Sınıf öğrencisidir, 13 yıldır da Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübünde İdari İşler Sorumlusu olarak çalışmaktadır. Siyaset hayatına, 2015 yılında Ak Parti Kadın Kollarında Dış İlişkiler Birim Başkanı olarak başlamış, Şuanda Gülten KAPICIOĞLU Başkanlığında Ekonomi İşler Birim Başkanı olarak devam etmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  ŞEYBE OLGUN

  Şeybe OLGUN / İL KADIN KOLLARI 1967 Artvin doğumludur ,  1986 dan beri Bursa’da ikamet etmektedir. Evli ve 2 çocuk sahibi, Bursa Olgunlaşma Enstitüsünde okumaktadır. Siyasete 2004 yılında Emirsultan mahalle başkanı olarak başladı, daha sonra Yıldırım ilçe teşkilatın kadın kollarında yönetiminde devam etti, şuan il kadın kollarında yönetim kurulu üyesi olarak devam etmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  SİBEL AYAZ

  SİBEL AYAZ / İL KADIN KOLLARI 1978 yılı Sakarya doğumlu. ilk ve orta öğretimini Kocaeli ‘de tamamladı.1994 yılında, İzmit Lisesi’nden mezun oldu.2001 yılında, Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra 2001-2003 yılları arasında Kocaeli , Müpa Tarım ve Gıda San. A.Ş ‘de çalıştı. Halen; Kestel Süs Bitkileri ve Meyve Fidancılığı Üretim ve Pazarlama Kooperatifi’nde Sorumlu Ziraat Mühendisi olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda, AK Parti Bursa İl Başkanlığı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Komisyonu’nda görevli olan SİBEL AYAZ ,evli ve 1 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  SONGÜL DAĞTEKİN

  SONGÜL DAĞTEKİN / İL KADIN KOLLARI 1957 Ağrı doğumludur. Evli 3 Çocuk 6 Torun sahibidir. Kız Meslek Okulu dikiş bölümü mezunudur. 17 yıl bir atölyeyi bi fiil çalıştırmıştır. 2003 yılında mahalle temsilciliği ile Partide göreve başladı. Bir süre sonra Yıldırım İlçe Kadın Kollarında Teşkilat Başkanı olarak göreve başladı. Daha sonra İl Yönetiminde Sosyal işler Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Ardından Yaşlılar komisyonunda görev yapmaya başladı. Bir çok sosyal projede görev aldı. Van depreminin ardından Bursada yapılan yardımların Van’a ulaşması sorumluluğunu üstlendi. Diyarbakır’da yapılan bir iftar programında konuşmacı olarak görev aldı bu kapsamın devamında Yıldırım İlçede 85 Çifte nikah kıydırdı. Bir çok Başkanla görev yapan Dağtekin Şuanda İl Kadın Kollarında Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  SUZAN YİĞİT

  SUZAN YİĞİT / İL KADIN KOLLARI 04.02.1968 Bursa’da doğdu. İlköğretimine Almanya’da başlayıp ortaöğretimini Bursa’da tamamladı. Bursa Cumhuriyet Lisesi mezunu. Evli 3 kız annesi. Orta derecede Almanca biliyor. İl Kadın Kolları Yönetim Kururlu üyesidir.

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  ÜMMÜHAN FİDAN

  ÜMMÜHAN FİDAN / İL KADIN KOLLARI BURSA DOĞUMLUDUR. ASLEN ERZURUMLU OLAN ÜMMİHAN FİDAN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ MEZUNUDUR. AK PARTİ BURSA İL KADIN KOLLARI YÖNETİMİNDE VE İSTANBUL İL GENÇLİK KOLLARI EĞİTİM KOMİSYONUNDA GÖREV YAPMIŞTIR. HALEN İL KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİDİR.  

 • ×

  İl Kadın Kolları Yön. Kur. Üyesi

  ZELİHA COLFAOĞLU

  Zeliha COLFAOĞLU / İL KADIN KOLLARI 1991 yılı Bursa doğumlu, aslen Erzurumludur. 2009 yılında Bursa Osmangazi Ticaret Meslek Lisesinden, 2011 yılında Anadolu Üniv. AÖF Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümünden Ön lisans mezunu olmuştur. Şuanda Anadolu Üniversitesi AÖF İşletme Bölümü 4.Sınıf öğrencisidir. Buski Genel Müdürlüğünde çalışmaktadır. Siyaset hayatına 2013 yılında İl Kadın Kollarında Emine Yavuz Gözgeç Başkanlığında başlayan Colfaoğlu sırasıyla Ekonomi Birim Başk.Yardımcılığı, Sekreterlik Birim Başk. Yardımcılığı ve Teşkilat Birim Başk. Yardımcılığı Yapmıştır. Şuanda da İl Sekreteridir.