• ×

  İl Başkanı

  AYHAN SALMAN

  Ayhan SALMAN / İL BAŞKANI/ 1969 Yılında Bursa' da doğdu. İnegöl İmam Hatip Lisesini bitirdi. Daha sonra Anadolu Üniversitesi A.Ö.F İktisat Bölümü'nde okudu (ön lisans). Birçok farklı sektörde ( Boya-Kimya, Mobilya üretimi ve gıda perakendeciliği) faaliyet gösteren Hadim Şirketler Grubu'nun kurucusu ve halen Yönetim Kurulu Başkanı'dır. İnegöl Ticaret Sanayi Odası Meclis Üyeliği, MÜSİAD Şube Başkan Yardımcılığı, Bosna Hersek Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Üyeliği, Perder gibi sivil toplum kuruluşlarında uzun yıllardır çeşitli görevlerde bulunmaktadır. 2005 yılındaki olağan kongre ile seçilen yönetim kurulunda AK Parti İnegöl İlçe Başkanvekilliği görevine getirildi. 2012 yılındaki olağan kongreye kadar 2 dönem bu göreve devam etti. 2012 -2014 yılları Arasında İl Yöneticisi olarak görev yaptı. 23 Ağustos 2017 Tarihinde Genel merkez Teşkilat Başkanlığımız Tarafından Bursa il Başkanı olarak atanmıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ ERBAY

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ASLIHAN KÖSE

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BÜLENT KANDEMİR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BÜLENT TEMELLİ

  BÜLENT TEMELLİ- İL BAŞKAN YARDIMCISI -1963 yılında Çankırı da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini İnegöl de tamamladı. 1986 yılında ticaret hayatına atıldı. 1991-95 yıllarında İMASKO kooperatifinde yönetim kurulu üyeliği yaptı. Uzun yıllar İnegöl halk kütüphanesi koruma derneği yönetim kurulu üyeliği, İnegöl ticaret ve sanayi odası meclis üyeliği gibi görevlerde bulunan Bülent TEMELLİ özellikle ilçemiz ekonomisinin itici gücü durumunda bulunan mobilya sektörünün gelişimi ve tanıtımıyla ilgili çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. Bu amaçla kurulan MODEF’in kuruluşundan itibaren içinde aktif rol alarak bugüne gelmesine önemli ölçüde katkı koymuştur.Uzun yıllar ara verdiği siyasi hayatına 2004 mahalli seçimlerinde Ak parti den İnegöl Belediye Başkanlığına aday adayı olarak başvurarak yeniden başlamıştır. 2006 yılında yapılan kongrede Burhan ALICI başkanlığındaki ilçe yönetim kuruluna girerek bu dönemde Tanıtım ve medya başkanlığı görevini üstlenmiştir. Ekim 2008 yılında yapılan 3. olağan ilçe kongresinde AK PARTİ İnegöl ilçe başkanlığına seçilen TEMELLİ 3 yıllık ilçe başkanlığından sonra Ocak 2012 tarihinde yapılan 4. olağan ilçe kongresinde de tekrar ilçe başkanı seçilmiştir. Mobilya sanayinde faaliyet gösteren firmasının yönetim kurulu başkanı olarak ticaret hayatını sürdüren ve orta derecede İngilizce bilen Bülent TEMELLİ evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CANAN DEMİREL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ELİFNUR ÖZTÜRK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMBİYA AKKUŞ

  EMBİYA AKKUŞ / İL BAŞKAN YARDIMCISI – 1954 Trabzon doğumlu. 1987 yılından bu yana Bursa’da ikamet etmektedir. Tekstil sektöründe hizmet veren şirketin ortağı ve yöneticisidir. AK Parti Nilüfer Beşevler mahalle temsilciliği ve mahalle delegeliğiyle başlayan siyasi hayatının büyük bir kısmını AK Parti Bursa İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak değişik birimlerde sürdürmüştür.Trabzonlular Dernek üyeliği, Araklılar Derneği kurucu üyeliği ve Birlik Vakfı üyelikleri devam etmektedir. Evli ve beş çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMEL GÖZÜKARA DURMAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRE BARIŞ ŞENKOYUNCU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERCAN DOĞRU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ESRA ULVİYE SEVER

  Esra Ulviye SEVER / İL BAŞKAN YARDIMCISI – YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI 1989 yılında Antalya'nın Elmalı İlçesi'nde doğan Esra Ulviye Seven, ilk ve orta öğrenimini Bursa'da tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi'nde yüksek öğrenimi tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olan Seven, İngilizce, Almanca dillerine hakim olmak ve mesleki gelişimini sağlamak amacıyla beş ayrı ülkede bulundu. İleri düzeyde İngilizce, Almanca ve orta düzeyde İtalyanca bilen Seven, öğrencilik yıllarından itibaren pek çok görevde aktif rol oynadı. İş hayatına fiilen 2010 yılında yöneticisi ve ortağı olduğu aile şirketinde başlayan Seven, Mimar ve Mühendisler Grubu Bursa Şubesi ve Etkin Kadınlar Derneği üyeliklerini sürdürmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FARUK GÖRER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FERİDUN ÖZYÜKSEL

  FERİDUN ÖZYÜKSEL / İL BAŞKAN YARDIMCISI -1966 yılı Bursa doğumludur.İlk, orta ve lise öğrenimimi Bursa'da tamamlamış,Üniversite eğitimimi Rusya'da Rostov State University'de, ekonomi bölümünde gerçekleştirmiştir. Antalyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkanlığı, Yıldırım ilçe belediye meclis üyeliği, Yıldırım Çiftçi Koruma Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuş aynı zamanda Yenidünya Vakfı Bursa Şube yönetim kurulu üyeliği ve YILSİAD Başkanlığı görevlerim halen devam etmektedir. Gıda sektöründe hizmet vermektedir ve evli, üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FEYZA ŞÜKRAN HAKYEMEZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÖKAY BİLİR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÖKHAN YILDIZ

  Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi/09/07/1977 Sivas doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Sivas’ta tamamlamıştır. 1995 yılında girdiği I.T.Ü Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nü 1999 yılında tamamlayarak mezun olmuştur. 2004-2006 yılları arasında Mimarlar Odası Bursa Şubesi 10. Dönem Kurulu Denetleme Kurulu Üyeliği, 2006-2012 yılları arasında Mimarlar Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. 2013 yılı AKPARTİ Kentsel Dönüşüm İzleme Komitesi Üyesi, 2014 Yerel Seçimleri AKPARTİ Nilüfer İlçe Meclis Üyeliği Adayı (Yedek Liste) olmuştur. 2015 yılından bugüne Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Davetli Öğretim Görevlisi olarak Mimari Tasarım Dersi vermektedir. 2002 yılından beri serbest mimarlık büro sahibi olarak tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Evli ve 1 kız çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜL BAŞKAN

  GÜL BAŞKAN / İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ 1972 Almanya doğumludur. Aslen İnegöl, Hayriköylüdür. İlk, orta eğitimi Almanya, lise eğitimini Bursa'da aldı. Halen Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi öğrencisidir. 5 yıl boyunca uluslararası NLP ve satış pazarlama seminerlerine katılıp,çok sayıda sertifika aldı.Ticaretle uğraşmaktadır. Bunun yanı sıra gönüllü olarak bir çok STK'da görev yapmıştır. Evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLER NALBANT

  Güler NALBANT / İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ (İL AKİM BAŞKANI) 1965 Siirt doğumludur. Lisans Mezunudur. Siirtliler Derneği Yönetim Kurulu üyeliği ve Alacahırka Kadın Eğitim Merkezi’nde Yönetim kurulu üyeliğinde bulunmuştur. Osmangazi Dağcılık Arama Kurtarma Kulübü (ODAK) kurucusu ve fahri başkanıdır. El sanatları eğitimi almıştır ve aynı zamanda Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile meslek liselerinde düzenlenen el sanatları yarışmalarında jüri üyeliği yapmıştır. AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Yerel Yönetimler Başkanlığı görevi de yapan Nalbant, Ak Parti Bursa İl Kadın Kolları kurucularındandır.2002 yılından itibaren dokuz yıl boyunca Ak Parti Bursa İl Kadın Kolları Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı görevinde bulunmuştur. İki dönem Osmangazi meclis üyeliği de yapan Nalbant, Osmangazi Meslek Edindirme Kursları sorumluluğu görevinde bulunmuştur. 1985 yılından bu yana Bursa'da yaşamaktadır. Nalbant; evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLTEN DOĞRUL

  Gülten DOĞRUL / İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ 1977 Almanya doğumlu. Johan Bierwiert Üniversited Für Fach Handel Und Fos Für Den Kauf Manischen Bereich Industrie Und Gandels Kammer okulundan mezun olmuştur. Gıda işletmeciliği, gastronomi işletmeciliği, iç ve dış ticaret, dünya mutfakları, helal gıda danışmanlığı, el sanatları, bilgisayarlı muhasebe alanında da eğitim gören Doğrul; gastronomi firmalarında danışmanlık ve restoran işletmeciliği yapmıştır. AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdüren Doğrul; evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİDE SERPİL ŞAHİN

  Halide Serpil Şahin / İL BAŞKAN YARDIMCISI – 1967 Söğüt Bilecik doğumludur. Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdikten sonra serbest eczacılık yapmaya başladı. Halen İnegöl’de sahibi olduğu eczanede mesleğini sürdürmektedir. Siyasete İnegöl'de Kadın Kolları Başkanlığı ile başladı. 2005’ten bu yana 3 dönem üst üste Sosyal İşlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu.Halen MÜSİAD, Umuteli Yardım Derneği ve Ertuğrulgazi Derneği Yönetim Kurulu Üyelikleri devam etmektedir. Evli ve iki kız çocuğu annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİS MUKUL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN ÖMER AYBAR

  HÜSEYİN ÖMER AYBAR / İL BAŞKAN YARDIMCICI - 1971 Yılında İstanbul’da doğdu. İlk Orta Liseyi Bursa’da Üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesinde Tamamladı. Kendi şirketinde ticaretle uğraşmaktadır. 2009 Ak parti siyaset akademisine katılmıştır. Türkiye geneli ve Bursa genelinde Birçok STK'larda yöneticilik, 2011 -2013 arasında da Ak Parti Bursa İl Yöneticiliği Yapmıştır. Evli ve 1 Çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM TOPRAK

  İBRAHİM TOPAL / İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ - 1974 Bursa doğumludur. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü mezunudur. (Rumeli Dernekleri Federasyonu (RUDEF) Dış İşler Sorumlusu görevini üstlenmektedir. Aynı zamanda Bursa Rumeli Türkleri Derneği başkan vekilidir. Bir çok STK'da üyeliği bulunmaktadır. İngilizce ve Arnavutça bilmektedir. Tekstil ve gıda sektörlerinde hizmet vermektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İDRİS BERKCAN

  İDRİS BERKCAN / İL BAŞKAN YARDIMCISI - 1976 Adıyaman doğumludur. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun olmuştur. Fevziye Mektepleri Işık Üniversitesi ve Uludağ Üniversiteleri ortak program İşletme alanında yüksek lisans yapmıştır. Serbest muhasebeci ve mali müşavir olarak hizmet veren Berkcan, bir çok STK'da aktif görev almıştır. İdris Berkcan, evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İRFAN AKKAYA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MAHMUT TURAN

  Mahmut TURAN / İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ – 1971 Erzurum doğumlu. 1984 yılından beri Bursa’da ikamet ediyor. 1985 yılından 1993 yılına kadar tekstil, 1994’ten sonra kuyumculuk ve inşaat sektöründe çalışmakta. Bursa Düşünce Kulübü Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekte. TÜMSİAD üyesi. Evli ve 4 çocuk babası.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET SALİH YILDIRGAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ZAHİT YANAR

  Mehmet Zahit YANAR / İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ – İl Yönetim Kurulu ÜyesiAr-Ge Başkan YardımcısıMehmet Zahit YANARE-Posta Gönder 1984 yılında Bursa’da doğdu.İlkokulu Bursa Hocailyas İlköğretim Okulu’nda orta öğrenimini Bursa Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. 2001 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nü kazanarak üniversite eğitimine başladı. Üniversiteden 2005 yılında mezun oldu. 2005 ve 2007 yılları arasında belirli zaman aralıklarıyla İngiltere, ABD ve Kanada’da yabancı dil eğitimi aldı. 2007 yılından bu yana Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde tekstil sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde yöneticilik yapmakta.Bursa İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği ve Bursaspor Kongre üyesi. Evli ve iki çocuk babası.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MERVE EKMEKCİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMED KARAMAN

  MUHAMMED KARAMAN / İL BAŞKAN YARDIMCISI - 1963 Bursa doğumludur. Elektrik ve elektronik yüksek mühendisidir.Ayrıca finans ağırlıklı işletme (MBA) yüksek lisansı yapmıştır. Çeşitli kuruluşlarda mühendis ve üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır. BTSO'ya bağlı MESYEB'de sınav ve belgelendirme yöneticisi olarak görev yapmaktadır. İngilizce ve Arapça bilen Karaman, evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHARREM DURMUŞ

  Muharrem DURMUŞ / İL YÖNETİM KURUL ÜYESİ - 1960 Arhavi doğumlu. İlkokulu Artvin- Arhavi’de okudu. Ortaokul ve lise eğitimini 1974- 1981 yılları arasında Bursa İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Lise tahsilini bitirdikten sonra 1990 yılında Bursa’nın Yıldırım İlçesi’nde mobilya dekorasyon imalathane üzerine işyeri açtı ve halen devam etmekte. il Başkanlığınca Kurulan Esnaf Komisyonu’nda başkan yardımcılığı görevinde bulundu. 2009- 2011 / 2011-2014 /2014-2015 Dönemlerinde il yönetim kurulu üyeliklerinde görev aldı. BİHMED yönetim kurulu Üyesidir. Evli ve 4 çocuk Babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA İLİK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA KAYMAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA SAYILGAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA TARIK KADERLİ

  Mustafa Tarık KADERLİ / İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ- 1986 Bursa doğumlu olan Mustafa Tarık Kaderli İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesini bitirmiş ve Üniversite öğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. İş hayatına ise 2005 yılında Uludağ Üniversitesi Cad/Cam ve Programlama Uzmanlığı eğitimi aldıktan sonra Tasarımcı olarak başlamıştır. Aktif Siyasete 2008 yılında Komisyon üyeliği ile başlayan Kaderli, 2009 yılında İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olup Teşkilat Birim Başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştur. 2010 yılında Vatani görevi nedeniyle iş ve siyasete ara veren Kaderli, vatani görevini tamamladıktan sonra bir gıda firmasında müdür yardımcılığı görevinde bulunmuş ve AK Parti Bursa 3.Olağan İl Gençlik Kongresi ile aktif siyasete geri dönmüştür. AK Parti Bursa 3.Olağan İl Gençlik Kongresi ile seçildikten sonra ilk Yürütme Kurulu Üyeliği görevini Ekonomi Mali İşler Başkanı olarak başlayıp ardından Sosyal İşler Birim Başkanı ve en son olarak Teşkilat Başkanlığı görevinde bulunmuştur. 02.05.2013 tarihinde Genel Merkez ve İl Başkanlığı tarafından Ak Parti Bursa İl Gençlik Kolları Başkanlığına getirilen Kaderli şuanda bir Firmada İşletme Sorumlusu olarak iş hayatını sürdürmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OKTAY ÇİÇEK

  OKTAY ÇİÇEK / İL BAŞKAN YARDIMCISI -GAZİANTEP NİZİP İLÇESİ 1986 DOĞUMLUYUM. İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ NİZİP'TE TAMAMLADI. 2011 YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU. 28 ŞUBAT 2013 YILINDAN BERİ BURSA'DA SERBEST AVUKAT OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. HUDER YÖNETİM KURULU ÜYESİDİR. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OSMAN ŞAHİN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RECEP GÜLEÇYÜZ

  RECEP GÜLEÇYÜZ - AKPARTİ İL YÖNETİM KURUL ÜYESİ Aslen Balkan Göçmeni olup, 1970 SAMSUN/BAFRA doğumlu, İlk-Orta ve Liseyi Samsun'da tamamladıktan sonra, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden Mezun oldu. "Muhasebe ve Denetim "Alanında Yüksek Lisansını yaptı.1989 yılında mesleğe Bursa da Mali Müşavirlik Ofisinde 10 yıl yönetici olarak çalıştı. 1999 yılından itibaren kendi ofisinde S.M.Mali Müşavir olarak mesleği icra etmektedir. Kamu Gözetim Kurumu tarafından 12/02/2014 tarihinden itibaren "Bağımsız Denetçi" Ataması yapıldı. 2008-2010 ve 2010-2013 ve 2016-2019 dönemlerinde BSMMMO seçimlerinde grubunu temsilen yönetim kurulu üyesi adayı olarak seçimlere katıldı. 2013-2016 BSMMMO Meclis Başkan Vekilliği görevini yürüttü. 4 Dönem Oda Meclis Üyeliği, 1 dönem TURMOB delegeliği, Kurumlarla İlişkiler Komisyonu Sekreterliği,4 dönem Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcılığı ve BSMMMO'nın aylık çıkarmış olduğu Bilanço Dergisinde Mesleki yazılar yazmıştır. Halen TÜRMOB Delegeliği, Bursa spor kongre üyeliği, Ceza Ve Hukuk Mahkemelerinde bilirkişiliği, BSMMMO meclisi üyeliği devam etmektedir. Kişisel gelişimle ilgili, İngilizce ve Diksiyon eğitimlerini almıştır. Çeşitli sivil toplum örgütlerinin Yönetim Kurullarında görev yapmakta olup, evli ve iki Erkek çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RECEP HAKAN ZİYA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RECEP İYİGÜN

  RECEP İYİGÜN / İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ - 01.08.1974 YILINDA ÇANAKKALE 1.BİGA – RAMAZANLAR KÖYÜNDE DOĞDU. İLK-ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ ÇANAKKALE-GÖKÇEADA’DA TAMAMLADI. 18 MART ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE BÖLÜMÜNÜ 1.’LİK DERECESİ İLE BİTİRDİ. ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İ.İ.B.F İŞLETME BÖLÜMÜNDEN 2000 YILINDA MEZUN OLDU. MALİ MÜŞAVİRLİK SINAVLARINDA TEK SEFERDE MALİ MÜŞAVİRLİK UNVANINI ALMIŞTIR. 2002 YILINDAN BU YANA SERBEST MALİ MÜŞAVİR OLARAK FAALİYETTE BULUNMAKTADIR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SADETTİN CANGÜL

  SADETTİN CANGÜL/ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ - İSTABUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METOLÜURJİ MÜHENDİSLİĞİ MEZUNU.AİLE ŞİRKETİNDE TEKSTİL İŞİ İLE UĞRAŞIYOR.ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA ÜYE.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SALİH BAHADIR

  SALİH BAHADIR / İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ 1953 Giresun - Tirebolu doğumludur. İlkokulu Bursa Kamil Sarıaydın İlkokulu, orta ve lise eğitimini ise Bursa İmam Hatip Lisesi'nde tamamlamıştır. 1984 yılında Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2014 yılında gerçekleşen yerel seçimlerde AK Parti Osmangazi İlçesi Belediye Meclis Üye Adayı olarak seçim çalışmalarında aktif rol aldı. Bursa İlahiyat Mezunları Derneği'nde (BİLDER) çalışmalarda bulundu ve halen daha üyeliği sürmektedir. Bahadır, ayrıca BEKSİAD Yönetim Kurulu üyeliği ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nda çeşitli görevleri bulunmaktadır. YILSİAB, Koğukçınar Kur'an Kursu ve Giresun Federasyonu gibi çeşitli STK'larda görev almıştır. Bahadır, iki dönemdir Giresun İli Güce İlçesi Giyimliler Derneği başkanlığını yürütmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SELİME YAVUZ

  SELİME YAVUZ BEYREK İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ /1985 BURSA DOĞUMLUDUR. Keles çok programlı lisesinden mezun olduktan sonra Ufuk Üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olmuştur. serbest avukatlık yapmaktadır. İngilizce ve Arapça bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEMA SERTALP

  Sema SERTALP / İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ - 1971 Bursa doğumludur. İmam Hatip Lisesi, İşletme Fakültesi ve Bilgi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans (MBA) mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Yönetimi, Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu, Yönetim Psikolojisi, Problem Çözme Teknikleri, Personel Yönetimi ve Hukuk gibi konularda çok sayıda seminer ve eğitim almış olan Sema SERTALP, TOBB Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu, YİHDER ve pek çok STK üyesidir. 1993 yılından beri ortağı olduğu şirkette 2002 yılından itibaren Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir. Ak Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkan Yardımcılığı ve Tanıtım Medya Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 2014 yerel seçimlerinde Osmangazi Meclis adayı, 2015 genel seçimleri milletvekili aday adayı olmuştur. Sertalp İngilizce, Arapça bilmektedir. Evli ve üç çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEZGİN ARDA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SİNAN KAHRAMAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TUNCAY KİRAZ

  TUNCAY KİRAZ / İL BAŞKAN YARDIMCISI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  VEDAT BAYRAM AYDIN

  VEDAT BAYRAM AYDIN/ AK Parti Bursa İl Yönetim Kurulu Üyesi: 1973 Kahramanmaraş doğumlu, Evli, 2 Çocuk Babası. 1994 yılından beri Bursa da ikamet etmekteyim. Esnaf ve ticaretle uğraşıp, 2008 yılından itibaren Aydın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanlığı, 2008 - 2011 yılları arası S.S.Görükle Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığı, 2012 yılından beri Kurucu Başkanlığını yaptığım S.S.Yeşil Nilüfer Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı ve TESKOMB 7.Bölge Birliği Üst Birlik Delegeliği.2010 yılında başladığım siyasete AK Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliği, 2012 - 2014 arası AK Parti Nilüfer İlçe Başkan Yardımcılığı ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, 2014 AK Parti Nilüfer Belediyesi 14.Sıra Belediye Meclis Üyesi Adaylığı, 2017 AK Parti Nilüfer İlçe Delegesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZAHİDE ARI

  Zahide ARI / İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ – SOSYAL İŞLER BAŞKAN YARDIMCISI 1966’da Balıkesir-Dursunbey’de doğdu. Bursa Yeşil İmam Hatip Lisesi’nde okudu.1986’da evinin bir odasında başladığı iş hayatını bugün 21 ülkeye ihracat yapan bir firmaya sahip olarak sürdürüyor. 2012’de AK Parti Bursa İl Başkanlığı Ar-Ge Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapıyor. Evli ve 2 çocuk annesi.