• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MUSTAFA SAYILGAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  HÜSEYİN ÖMER AYBAR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  OKTAY ÇİÇEK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  EMEL GÖZÜKARA DURMAZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ALİ ERBAY

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  EMBİYA AKKUŞ

  EMBİYA AKKUŞ / İL BAŞKAN YARDIMCISI – 1954 Trabzon doğumlu. 1987 yılından bu yana Bursa’da ikamet etmektedir. Tekstil sektöründe hizmet veren şirketin ortağı ve yöneticisidir. AK Parti Nilüfer Beşevler mahalle temsilciliği ve mahalle delegeliğiyle başlayan siyasi hayatının büyük bir kısmını AK Parti Bursa İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak değişik birimlerde sürdürmüştür.Trabzonlular Dernek üyeliği, Araklılar Derneği kurucu üyeliği ve Birlik Vakfı üyelikleri devam etmektedir. Evli ve beş çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  GÖKAY BİLİR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  TUNCAY KİRAZ

  TUNCAY KİRAZ / İL BAŞKAN YARDIMCISI

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  BÜLENT KANDEMİR

  İL BAŞKAN YARDIMCISI /

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  İDRİS BERKCAN

  1976 Adıyaman Doğumludur. İşletme Yüksek Lisans mezunudur. ASKON Bursa şubesi Bşk. Yrd. Yapmıştır. Bursa Adıyamanlılar Derneği Başkanlığı görevinde bulundu. ASRİAD (Asrın İşadamları Derneği) Bursa şubesi Bşk. Yrd., 2015 -2017 Ak Parti Bursa il yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Evli ve 2 Çocuk Babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  GÜLTEN DOĞRUL

  1977 Almanya doğumludur. 2008 Yılında Eğitimini tamamlayıp Almanya'dan Türkiye'ye dönüş yapmıştır.2011 Tarım ve Hayvancılık Komisyonu, 2012 İl Kadın Kolları Arge Başkan Yard., 2014 İl Yönetim Kurulu Üyesi, Tanıtım Medya Baş. Yard., 2018 İl Arge Başkanı olarak görev yapmaktadır. Biwa (Bursa women international akserations) Derneği , Mustafakemalpaşa Derneği, Kadem, Alman Kültür, Kızılay, FSM işletmecileri derneklerinde üyesidir . Evli ve 2 kız çocuğu annesidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  OSMAN ŞAHİN

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  FERİDUN ÖZYÜKSEL

  FERİDUN ÖZYÜKSEL /-1966 yılı Bursa doğumludur.İlk, orta ve lise öğrenimimi Bursa'da tamamlamış,Üniversite eğitimimi Rusya'da Rostov State University'de, ekonomi bölümünde gerçekleştirmiştir. Antalyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkanlığı, Yıldırım ilçe belediye meclis üyeliği, Yıldırım Çiftçi Koruma Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuş aynı zamanda Yenidünya Vakfı Bursa Şube yönetim kurulu üyeliği ve YILSİAD Başkanlığı görevlerim halen devam etmektedir. Gıda sektöründe hizmet vermektedir ve evli, üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  GÖKHAN YILDIZ

  Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi/09/07/1977 Sivas doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Sivas’ta tamamlamıştır. 1995 yılında girdiği I.T.Ü Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nü 1999 yılında tamamlayarak mezun olmuştur. 2004-2006 yılları arasında Mimarlar Odası Bursa Şubesi 10. Dönem Kurulu Denetleme Kurulu Üyeliği, 2006-2012 yılları arasında Mimarlar Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. 2013 yılı AKPARTİ Kentsel Dönüşüm İzleme Komitesi Üyesi, 2014 Yerel Seçimleri AKPARTİ Nilüfer İlçe Meclis Üyeliği Adayı (Yedek Liste) olmuştur. 2015 yılından bugüne Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Davetli Öğretim Görevlisi olarak Mimari Tasarım Dersi vermektedir. 2002 yılından beri serbest mimarlık büro sahibi olarak tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Evli ve 1 kız çocuk babasıdır.