• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MUSTAFA SAYILGAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  MUHAMMED KARAMAN

  MUHAMMED KARAMAN / İL BAŞKAN YARDIMCISI - 1963 Bursa doğumludur. Elektrik ve elektronik yüksek mühendisidir.Ayrıca finans ağırlıklı işletme (MBA) yüksek lisansı yapmıştır. Çeşitli kuruluşlarda mühendis ve üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır. BTSO'ya bağlı MESYEB'de sınav ve belgelendirme yöneticisi olarak görev yapmaktadır. İngilizce ve Arapça bilen Karaman, evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  OKTAY ÇİÇEK

  OKTAY ÇİÇEK / İL BAŞKAN YARDIMCISI -GAZİANTEP NİZİP İLÇESİ 1986 DOĞUMLUYUM. İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ NİZİP'TE TAMAMLADI. 2011 YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU. 28 ŞUBAT 2013 YILINDAN BERİ BURSA'DA SERBEST AVUKAT OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. HUDER YÖNETİM KURULU ÜYESİDİR. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  HÜSEYİN ÖMER AYBAR

  HÜSEYİN ÖMER AYBAR / İL BAŞKAN YARDIMCICI - 1971 Yılında İstanbul’da doğdu. İlk Orta Liseyi Bursa’da Üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesinde Tamamladı. Kendi şirketinde ticaretle uğraşmaktadır. 2009 Ak parti siyaset akademisine katılmıştır. Türkiye geneli ve Bursa genelinde Birçok STK'larda yöneticilik, 2011 -2013 arasında da Ak Parti Bursa İl Yöneticiliği Yapmıştır. Evli ve 1 Çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ALİ ERBAY

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  EMBİYA AKKUŞ

  EMBİYA AKKUŞ / İL BAŞKAN YARDIMCISI – 1954 Trabzon doğumlu. 1987 yılından bu yana Bursa’da ikamet etmektedir. Tekstil sektöründe hizmet veren şirketin ortağı ve yöneticisidir. AK Parti Nilüfer Beşevler mahalle temsilciliği ve mahalle delegeliğiyle başlayan siyasi hayatının büyük bir kısmını AK Parti Bursa İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak değişik birimlerde sürdürmüştür.Trabzonlular Dernek üyeliği, Araklılar Derneği kurucu üyeliği ve Birlik Vakfı üyelikleri devam etmektedir. Evli ve beş çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  BÜLENT TEMELLİ

  BÜLENT TEMELLİ- İL BAŞKAN YARDIMCISI -1963 yılında Çankırı da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini İnegöl de tamamladı. 1986 yılında ticaret hayatına atıldı. 1991-95 yıllarında İMASKO kooperatifinde yönetim kurulu üyeliği yaptı. Uzun yıllar İnegöl halk kütüphanesi koruma derneği yönetim kurulu üyeliği, İnegöl ticaret ve sanayi odası meclis üyeliği gibi görevlerde bulunan Bülent TEMELLİ özellikle ilçemiz ekonomisinin itici gücü durumunda bulunan mobilya sektörünün gelişimi ve tanıtımıyla ilgili çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. Bu amaçla kurulan MODEF’in kuruluşundan itibaren içinde aktif rol alarak bugüne gelmesine önemli ölçüde katkı koymuştur.Uzun yıllar ara verdiği siyasi hayatına 2004 mahalli seçimlerinde Ak parti den İnegöl Belediye Başkanlığına aday adayı olarak başvurarak yeniden başlamıştır. 2006 yılında yapılan kongrede Burhan ALICI başkanlığındaki ilçe yönetim kuruluna girerek bu dönemde Tanıtım ve medya başkanlığı görevini üstlenmiştir. Ekim 2008 yılında yapılan 3. olağan ilçe kongresinde AK PARTİ İnegöl ilçe başkanlığına seçilen TEMELLİ 3 yıllık ilçe başkanlığından sonra Ocak 2012 tarihinde yapılan 4. olağan ilçe kongresinde de tekrar ilçe başkanı seçilmiştir. Mobilya sanayinde faaliyet gösteren firmasının yönetim kurulu başkanı olarak ticaret hayatını sürdüren ve orta derecede İngilizce bilen Bülent TEMELLİ evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  TUNCAY KİRAZ

  TUNCAY KİRAZ / İL BAŞKAN YARDIMCISI

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  MUSTAFA İLİK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  İDRİS BERKCAN

  İDRİS BERKCAN / İL BAŞKAN YARDIMCISI - 1976 Adıyaman doğumludur. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun olmuştur. Fevziye Mektepleri Işık Üniversitesi ve Uludağ Üniversiteleri ortak program İşletme alanında yüksek lisans yapmıştır. Serbest muhasebeci ve mali müşavir olarak hizmet veren Berkcan, bir çok STK'da aktif görev almıştır. İdris Berkcan, evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  EMEL GÖZÜKARA DURMAZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  HALİDE SERPİL ŞAHİN

  Halide Serpil Şahin / İL BAŞKAN YARDIMCISI – 1967 Söğüt Bilecik doğumludur. Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdikten sonra serbest eczacılık yapmaya başladı. Halen İnegöl’de sahibi olduğu eczanede mesleğini sürdürmektedir. Siyasete İnegöl'de Kadın Kolları Başkanlığı ile başladı. 2005’ten bu yana 3 dönem üst üste Sosyal İşlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu.Halen MÜSİAD, Umuteli Yardım Derneği ve Ertuğrulgazi Derneği Yönetim Kurulu Üyelikleri devam etmektedir. Evli ve iki kız çocuğu annesidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  FERİDUN ÖZYÜKSEL

  FERİDUN ÖZYÜKSEL / İL BAŞKAN YARDIMCISI -1966 yılı Bursa doğumludur.İlk, orta ve lise öğrenimimi Bursa'da tamamlamış,Üniversite eğitimimi Rusya'da Rostov State University'de, ekonomi bölümünde gerçekleştirmiştir. Antalyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkanlığı, Yıldırım ilçe belediye meclis üyeliği, Yıldırım Çiftçi Koruma Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuş aynı zamanda Yenidünya Vakfı Bursa Şube yönetim kurulu üyeliği ve YILSİAD Başkanlığı görevlerim halen devam etmektedir. Gıda sektöründe hizmet vermektedir ve evli, üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  ESRA ULVİYE SEVER

  Esra Ulviye SEVER / İL BAŞKAN YARDIMCISI – YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI 1989 yılında Antalya'nın Elmalı İlçesi'nde doğan Esra Ulviye Seven, ilk ve orta öğrenimini Bursa'da tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi'nde yüksek öğrenimi tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olan Seven, İngilizce, Almanca dillerine hakim olmak ve mesleki gelişimini sağlamak amacıyla beş ayrı ülkede bulundu. İleri düzeyde İngilizce, Almanca ve orta düzeyde İtalyanca bilen Seven, öğrencilik yıllarından itibaren pek çok görevde aktif rol oynadı. İş hayatına fiilen 2010 yılında yöneticisi ve ortağı olduğu aile şirketinde başlayan Seven, Mimar ve Mühendisler Grubu Bursa Şubesi ve Etkin Kadınlar Derneği üyeliklerini sürdürmektedir.