• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET USLU

  Yıldırım

 • ×

  İlçe Başkanı

  ERTEM İŞCAN

  Karacabey

 • ×

  İlçe Başkanı

  FAHRETTİN ULUDAĞ

  Orhangazi

  1962 ANKARA DOĞUMLU 1984 YILINDA TAHSILINI BITIRDI ORMO ŞIRKETINDE ÇALIŞMAYA BAŞLADI AYNI YERDE ORTA KADEME YÖNETICILIK YAPIYOR FP TEŞKILAT BŞK YAPTI 2001/2004 BAL-GÖÇ BAŞKANLIĞINI YAPTI EVLI VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL İBRAHİM GÖKBULUT

  İznik

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA BAYRAK

  Kestel

  1988'li yıllarda refah partisi mudanya ilçe teşkilat b. ve ilçe başkanlığı, 1991 yılında rp milletvekili adaylığı, fp'nin son dönem kestel ilçe yönetimi, 2002'de saadet partisi kestel kuruculuğu, 2007 ve 2011 yıllarında saadet partisi belediye başkanlığı ve milletvekili adaylığı, 2012 yılında has parti kestel ilçe başkanlığı ve has partinin ak partiyle bütünleşmesi sürecinde adalet ve kalkınma partisine katılım, ak parti kestel ilçe teşkilat başkanı olarak devam etmekteyim evli ve 3 çocuk babasıyım, eczacı teknisyenliği iştigal etmekteyim, emekliyim...

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ERSAN

  İnegöl

  19.05.1960 yılında Düzce'de doğdu. Düzce Ticaret Lisesini bitirdi. Daha sonra 1983 yılında İnegöle yerleşti. İnegöl'de 10 yıl memur olarak çalışan Mustafa Ersan ticaret hayatına atılarak beyaz eşya, elektronik ve ev eşyaları satışı yapan iş yeri sahibidir. Kafkasspor’da yöneticilik, Yıldız Gençlik Derneği kurucusu ve dernek başkanlığını yapmıştır, Ticaret ve Sanayi odası Meclis üyeliği bulunmaktadır. Ersan evli ve 1 çocuk babasıdır. Teşkilar İşleri Başkanlığı, Emniyet ve Güvenlik Komisyon başkanlığı ve Akıncılar, Edebey, Esenköy' den sorumlu yöneticimizdir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  UFUK AY

  Nilüfer

  19 Aralık 1965 yılında Bozüyük'de doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi harita ve kadastro mühendisliğinden mezun olmuştur. Harita kadastro mühendisi olan Ay evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  UFUK CÖMEZ

  Osmangazi

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAŞAR İSLAM

  Gemlik

 • ×

  İlçe Başkanı

  ZEKERİYA HACIOĞLU

  Gürsu

  1984 yılı Bursa doğumlu olan Zekeriya Hacıoğlu, İlk ve Orta öğrenimini Gürsu İlköğretim Okulu’nda, Lise Öğrenimini Bursa Anadolu Lisesi’nde, Lisans eğitimini ise 2002 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’ne başlamış, bölüm birincisi olarak yatay geçiş yapmış, Uludağ Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden 2006 yılında mezun olmuştur. İş hayatına, aile şirketlerinde Meyve Üreticiliği yaparak başlamış, halen Gürsu Merkez’de faaliyet göstermektedir. Askerliğini Sivas ilimizde Kısa dönem Çavuş olarak tamamlamıştır. İyi derece İngilizce bilmektedir. Siyasi Kariyerine 2003-2006 yıllarında arasında Gürsu Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği ile başlamış, 2014-2018 yılları arasında sırasıyla Yedek Yönetim Kurulu Üyeliği, Yönetim Kurulu Üyeliği, Ar-Ge Birim Başkanlığı, Ekonomik İşler Birim Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı, Dış İlişkiler Başkanlığı ve Yerel Yönetimler Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Sivil toplum kuruluşlarında Gürsu Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeliği, Gürsu Meyve Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği, Gürsu Kültürünü Koruma ve Yaşatma Derneği’nde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmektedir. 02.08.2018 tarihinde Gürsu İlçe Başkanı olarak ataması yapılmıştır. Halen Ak Parti Gürsu İlçe Başkanlığı görevini yürütmektedir.