• SİYASET AKADEMİSİ KURSİYERLERİN YOĞUN İLGİSİ İLE SÜRÜYOR

  AK Parti AR-GE Başkanlığı tarafından bu yıl "1919’dan 2019’a Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe" sloganı ile başlatılan Siyaset Akademisi devam ediyor.
  Türkçe
 • ŞEHİR 2023 ÇALIŞTAYI İLE BURSA’NIN GELECEK VİZYONU KONUŞULDU

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Artık şehirlerimizi yapılar ölçeğinden çıkarıp, herkes için daha yaşanabilir, tüm gruplar için daha erişilebilir, gelecek için bir iddia ortaya koyan, kadimden beslenen kültürü geleceğe taşıyacak, bütün kimliğin vurgulandığı, koruyarak yaşama prensibinden yola çıkarak, şehirlere ve dolayısıyla ülkemize değer katacak bir çalışmayı hayata geçireceğiz." dedi.
  Türkçe
 • ŞEHİR BULUŞMALARI MEDENİYETİN KALBİ BURSA’DAN BAŞLADI

  AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından şehirlerin özgün kimliklerinin korunarak geliştirilmesi ve her şehrin kendine özgü 2023 hedeflerinin ortak akıl yoluyla belirlenmesi amacıyla başlatılan Şehrim 2023 Projesi’nin ikinci etabı olan Şehir Buluşmaları başladı.
  Türkçe
 • “ŞEHRİM 2023” OTOBÜSÜ BURSA’YA GELDİ

  AK Parti'nin her şehrin kendine özgü 2023 hedeflerini ve vizyon planlarını ortaya koymayı amaçlayan 'Şehrim 2023' projesi Bursa'da başladı.
  Türkçe
 • BURSA’YI YERLİ OTOMOBİLİN ANA ÜRETİM ÜSSÜ YAPACAK ENVANTERLER BİR KİTAPTA TOPLANDI

  AK Parti Bursa Ticaret ve Sanayi Komisyonu, Sanayi alanında Türkiye’nin önde gelen illerinden olan Bursa’yı üretimin her alanında geliştirerek yarınlara daha güçlü bir şekilde hazırlayacak çalışmalarını başlattı.
  Türkçe
 • ŞEHRİM 2023 OTOBÜSÜ İLE BURSA’NIN GELECEĞİ BURSALILARA SORULACAK

  AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından yaşam ve mekan kalitesi yüksek, kimlikli, sürdürülebilir şehirler oluşturmak amacıyla hayata geçirilen Şehrim 2023 Projesi kapsamında hazırlanan otobüslerden biri çalışmanın başlatıldığı iki ilden biri olan Bursa’ya geliyor.
  Türkçe
 • SİYASET AKADEMİSİ’NDE İLK DERS ZİLİ BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK’İN KATILIMI İLE ÇALDI

  AK Parti AR-GE Başkanlığı tarafından bu yıl ‘1919’dan 2019’a Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe’ sloganı ile bu yıl 30 ilde gerçekleştirilen Siyaset Akademisi’nin Bursa ayağı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in açılış dersi ile başladı.
  Türkçe