• ANAYASA KOMİSYONU BAŞKANI ŞENTOP: “PARTİLER ARALARINDA ANLAŞARAK YENİ ANAYASAYI YAPABİLİR”

  TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, yeni anayasanın partilerin bir araya gelmesiyle yapılmasının mümkün olduğuna dikkat çekti. Şentop, “Partilerin bu anayasanın Türkiye için bir zaruret olduğuna inanması lazım. Olmadığı taktirde millet, buna inanıyor ve yeni anayasayı yapacak bir parlamento tablosunu en kısa zamanda oluşturur” dedi.
  Türkçe
 • BÜYÜKLERİMİZ HER ZAMAN BAŞIMIZIN TACIDIR

  AK Parti Bursa Teşkilatı, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza attı.
  Türkçe
 • BAŞKAN TORUN OSMANGAZİ DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINDA KONUŞTU

  AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, Osmangazi İlçe Danışma Meclisi toplantısında konuştu. Başkan Torun, FETÖ ihanet çetesi tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişiminin ardından yaşanan OHAL ve soruşturmalar sürecinde bazı kesimlerin mağdur üretmeye çalıştığını söyledi.
  Türkçe
 • TÜRKİYE’Yİ BÖLMEYE ÇALIŞANLARA İNAT BAYRAM GİBİ BAYRAM

  Teşkilatlarımız, bayramlaşma programımızda buluştu. Merinos AKKM Gönül Dostları Restoran’da gerçekleştirilen törene Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Geçmiş Dönem İçişleri Bakanımız Efkan Ala ve çok sayıda partili katıldı.
  Türkçe
 • TORUN: DÜNYAYA ÖRNEK BİR BİRLİKTELİK SERGİLEDİK

  AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, il yürütme kurulu üyeleri ile birlikte Demokrat Parti (DP) İl Başkanı Ali Biliz ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
  Türkçe
 • BAŞKAN TORUN’A YEŞİL BEYAZ ZİYARET

  Bursaspor Başkanı Ali Ay, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun’u ziyaret etti.
  Türkçe
 • CHP’DENDESTEK ZİYARETİ

  CHP Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu ve İl Başkanı Şadi Özdemir,il yönetim kurulları ile birlikte İl başkanlığımızı ziyaret etti.
  Türkçe