• YAŞAMA GÜZELLİK KATAN KADINLARIN ESTETİĞİ OBJEKTİFLERDE HAYAT BULDU

  AK Parti İl Kadın Kolları Teşkilatı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza attı.
  Türkçe
 • BAŞKAN SALMAN: KADINLARIMIZ İNSANLIĞI AYDINLIK BİR GELECEĞE TAŞIYACAKTIR

  AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Salman, mesajında kadınların, Türkiye’yi ve insanlığı daha güçlü bir geleceğe taşıyacağına olan inancına vurgu yaptı.
  Türkçe
 • AK PARTİ BURSA İL TEŞKİLATI SEÇİMLERE HAZIR

  AK Parti Bursa İl Başkanlığı teşkilatı, il yerel yönetimler başkanlığının organizasyonu ile ‘Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ gerçekleştirildi. Toplantı, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ilçe belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ile ilçe, kadın ve gençlik kollarının yerel yönetimler başkanlarının katılımları ile gerçekleşti. Merinos AKKM Başkanlık Salonu’nda yapılan toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Milletvekilleri Zekeriya Birkan ve Bennur Karaburun’un ardından konuşan AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, tüm teşkilatları ile 2019 yılında gerçekleşecek olan seçimlere hazır olduklarını söyledi. Her kademeden teşkilat mensupları ile şehrin her noktasında halkla buluştuklarının altını çizen Başkan Salman, sorunları, talepleri, fikirleri birebir konunun muhatabı olan halkımızla konuşuyor, yerinde tespit ediyoruz. AK Parti’nin halkın yıllardır takdiri ve güvenini kazanan hizmet anlayışıyla geleceğe yürüyoruz. İnşallah halkımız partimize ve hizmet anlayışımıza olan inancını 2019 yerel seçimlerinde sandıklara bir kez daha yansıtacak ve İnşallah tüm Bursa’yı AK Parti belediyeciliği ile kalkındırmaya devam edeceğiz. 2019’da gerçekleşecek olan tarihi seçimler öncesinde uygulanacak stratejilerin konuşulduğu toplantıda AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya’da gerçekleştirdiği sunumda, AK Parti’nin liderinden her kademeden teşkilat üyesine kadar bir misyon ve vizyon partisi olduğunu belirtti. Bu misyonun İslam Alemi’nin ve dünyadaki tüm mazlumların umudu olan bir Türkiye ve vizyonunun ise Türkiye’nin her anlamda dünyada gündemi belirleyen bir güce sahip olması olduğunun altını çizen çizen Kaya, şunları söyledi: “Hepimize bu yolda çok önemli işler düşüyor. Bursa teşkilatları yıllardır üzerine düşeni yapıyor ve yapmaya devam edecektir. İnancım odur ki, yerel seçimlerde de halkımızdan aldığımız güven ve güç sandıklara yansıyacak ve hizmet anlayışımız tüm Bursa’yı kapsayacaktır.”
  Türkçe
 • BAŞKAN SALMAN: ‘YENİ HEDEFLER YOLUNDA HEP BİRLİKTE İLERLEYECEĞİZ’

  AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, “Halkımızdan aldığımız güç ve destekle yeni hedeflerimize hep birlikte ilerleyeceğiz” dedi.
  Türkçe
 • AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NDA YÜRÜTME KURULU BELİRLENDİ

  AK Parti Bursa İl Başkanlığı’nda yoğun mesai sürüyor. Geçtiğimiz Pazar Günü Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımları ile gerçekleşen AK Parti 6. Olağan Bursa İl Başkanlığı Kongresi’nin hemen ardından yönetim kurulu ile ilk toplantısını gerçekleştiren İl Başkanı Ayhan Salman, hız kesmeden yürütme kurulunu da belirledi.
  Türkçe
 • 28 ŞUBATI UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ

  AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu, 28 Şubat Postmodern darbesinin yıldönümünde gerçekleştirdiği basın toplantısı ile insan hak ve hürriyetlerini kısıtlama girişimini kınadı.
  Türkçe
 • İNSAN HAKLARINA GÖLGE DÜŞÜREN HER HAREKET TARİHİN KARANLIK SAYFALARINA GÖMÜLÜYOR

  AK Parti İl Başkanlığı, 28 Şubat Platformu’na bağlı STK üyeleri ve 28 Şubat mağdurları ile birlikte düzenlediği basın toplantısı ile insane hakları ve demokrasiye gölge düşüren her türlü girişim ve oluşumu kınadı.
  Türkçe