Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
08-09-2022 17:38:24

YARIN SEÇİM VAR DESELER BİZ HAZIRIZ

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan 24Bursa.com’a yaptığı özel açıklamalarda ‘Yüz Yüze Gönül Gönüle Bursa’ projesi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa programları hakkında bilgi verdi.

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti Bursa olarak Ağustos ayında başlattıkları ‘Yüz Yüze Gönül Gönüle Bursa‘ projesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Bursa milletvekillerinin 17 ilçeyi gezerek vatandaşlarla buluştuğunun altını çizen Gürkan, “Şu an seçim startı verilmiş gibi. Bütün vekillerimizle aynı gün, ilçe büyükse birkaç gün üst üste o ilçede faaliyette bulunuyoruz. Sahaya iniyoruz sahadan vatandaşın nabzını tutuyoruz. Bütün yaptığımız iş bu aslında ama çok da faydasını görüyoruz. Türkiye’de bunu tek uygulayan il biziz. Bizim AK sistem diye bir sistemimiz var. Bu sistemde gidilecek ilçelerle alakalı son 36 ay içerisinde yapılmış hizmetler, gelen talepler yer alıyor. Vatandaşın bütün sorunları burada. Vekillerimiz sisteme girdiği zaman net bir şekilde ilçenin fotoğrafını çekmiş oluyorlar” dedi.

Programda vatandaşların tüm şikayet ve taleplerinin not alındığını belirten Gürkan seçim öncesi saha araştırması yaptıklarını belirtti. Gürkan açıklamasında, “Programa önceden ilçede yönetimlerde bulunmuş belediye başkanlarını, ilçe başkanlarımızı, yönetim kurulu üyelerimizi de davet ediyoruz. En çok konuşulan konular hayat pahalılığı, enflasyon ve göçmenlerle alakalı oluyor. Vatandaş bunu direkt siyasetçiye söylüyor ve rahatlıyor. Raportör arkadaşımız gelen talepleri, şikayetleri şikayet öneri varsa önderi ne varsa onların hepsini raporluyor. Yani seçim öncesi vatandaş bizden neler yapmamızı istiyor ona göre önlem almak. Bizim derdimiz bu çalışmanın neticesinde gelen talepleri sahada gördüklerimize genel merkeze iletmek, Cumhurbaşkanımıza arz etmek asıl maksat bu” ifadelerini kullandı.

SEÇİME HER ZAMAN HAZIRIZ

Seçim öncesi tüm hazırlıkların yapıldığını belirten Gürkan, “Lamı cimi yok herkes biliyor 7-8 ay sonra sandığa gideceğiz. Bunu biraz da saha yoklaması gibi düşünün. ‘Sahada yoksunuz’ kimse diyemez, bu yaz sıcağında sahadayız. Biz de bir seçim bittiğinde diğer seçim hazırlığı başlar. Bize deseler yarın seçim var. Biz hazırız, o konuda bir endişemiz yok. Zaten bu çalışmaların hepsi seçime hazırlık çalışması. Şöyle bir tarz var siyasette bize rahat rahatsız eder. Bize rahat yok, devamlı çalışmak, sahada olmak bütün derdimiz. Seçim tarihi verildiğinde biz tüm gücümüzle hazır olarak sahada olacağız” dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BURSA’YA 2 ZİYARET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın Bursa programları hakkında da bilgi veren Gürkan şu ifadeleri kullandı:

“Cumhurbaşkanımız 29 Eylül’de İznik’te yapılacak Göçebe Oyunları’na gelecek. Bu organizasyona şu ana kadar 82 ülke katılacağını söyledi, 102 ülke de olumlu cevap vermiş. Öte yandan Cumhurbaşkanımız 29 Ekim’de de TOGG fabrikamızın açılışına gelecek. Yani bu önümüzdeki 1 buçuk ay içerisinde Bursa’ya 2 defa gelişi gözüküyor. Belki onlardan birinde özel bir program gerçekleştirmek için genel merkezle konuşacağız. Bunların haricinde veya onlardan birinde etkinlik yapabiliriz diye düşünüyoruz”

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.