Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
13-08-2022 00:00:00

TÜRKİYE’NİN GÜÇLÜ GELECEĞİNİN TEMİNATI AK PARTİ 21 YAŞINDA

DAVUT GÜRKAN: “AK DAVANIN 21.YAŞI KUTLU OLSUN”

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, 14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ‘Erdemliler Hareketi’ olarak kurularak Türk siyasi tarihine hizmetleri ile damga vuran AK Parti’nin 21. Kuruluş yıldönümünü kutladı.

Konu hakkında yazılı bir mesaj yayımlayan Davut Gürkan, AK Parti’nin her hayatın her alanında reform niteliğindeki icraatları, aziz milletin siyaset ve hizmet anlayışlarına duyduğu güven sayesinde AK Parti’nin 21 yıldır Türkiye’ye dünyada söz sahibi bir ülke vizyonu kazandırdığını vurguladı.

 "Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" şiarıyla Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her alanda güçlü bir Türkiye hedefiyle kurulan AK Parti’nin aynı şevk ve heyecanla yoluna devam ettiğini belirten Başkan Gürkan, “Her türlü engelleme çalışmasına rağmen aziz milletimizin güven ve desteği sayesinde girdiğimiz her seçimde başarıyla ayrılarak geldiğimiz bu günler de şimdi de; ‘Bir olduk, 21 olduk’ diyoruz ve yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Başkan Gürkan, 21 yıllık AK Parti İktidarı dönemlerinde Türkiye’nin her alanda adeta çağ atladığını ifade ederek şu ifadeleri kullandı:

 “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni Türkiye'nin 2023 vizyonu ilk günkü heyecan ile devam ediyor. Türk siyasi tarihinde daha önce olduğu gibi önüne birçok engel konulan AK Partimiz milletimizin desteği ile her zaman ayakta kalmayı başarmıştır. Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora her alanda Türkiye’nin sadece eksikliklerini gidermekle kalmadık, gelecekte yapacağımız atılımlarında altyapısını kurduk. İşte bu heyecan ve şevkimizle 2023 hedeflerimizi hayata geçirmek ve 2053 vizyonumuzu inşa ederek ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını yerine getirmek istiyoruz.

Geçtiğimiz 21 yılda olduğu gibi bundan sonra da AK davanın AK kadroları olarak ilk günkü aşk ve heyecanla Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde yolumuzda emin adımlarla ilerleyeceğiz. Ülkemizi hedeflerine ulaştırmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle bugüne kadar partimizin değişik kademelerinde hizmette bulunmuş tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyor, ahirete irtihal eden dava arkadaşlarıma yüce Allah'tan rahmet diliyorum. AK Parti'mizin 21’inci kuruluş yıl dönümü kutlu olsun."

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.