Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
25-08-2022 18:59:04

TAŞKINDAN ETKİLENEN PAŞAPINAR KÖYÜ’NDE YARALAR HIZLA SARILIYOR

MİLLETVEKİLİ ZAFER IŞIK: “TÜM EKİPLERİMİZLE BÖLGE HALKININ YANINDAYIZ”

AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, dün akşam saatlerinde gerçekleşen yoğun yağış nedeniyle meydana gelen taşkında maddi zarar gören Orhangazi İlçesi Paşapınar Köyü’nü ziyaret ederek, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti, bölgede süren çalışmalar hakkında ekiplerden bilgiler aldı.

AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Orhangazi İlçesi Paşapınar Köyü’nde dün akşam yaşanan taşkından etkilenen bölge halkını ziyaret etti. Ziyarete AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kamil Bayramiç, il, ilçe yöneticileri, AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Gökhan Ulusu ve Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’da katıldı. Ziyarette Paşapınar Halkı’na geçmiş olsun dileklerini ileten heyet, bölge halkına taşkın olayında yaşanan maddi kayıpların giderilerek, bir an önce yaraların sarılabilmesi için yürütülen çalışmaların takipçisi olacaklarını belirtti.

MİLLETVEKİLİ IŞIK: “HER ZAMAN VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ”

Bölgede yürütülen çalışmalar hakkında Orhangazi Kaymakamı Süleyman Özçakıcı ve bölgede çalışmalarını yürüten ekiplerden bilgiler alan heyet, taşkının yaşandığı saatlerden itibaren aralıksız çalışan Bursa Büyükşehir Belediyesi, Orhangazi Belediyesi ve ilgili kurumların yetkililerine teşekkür etti. Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, AK Parti kadroları ve belediye başkanları olarak iyi ve kötü günde, her zaman Bursalı Hemşehrilerinin yanında olduklarını belirterek, “Bölgede yaşanan üzücü olayın etkilerini Büyükşehir Belediyemiz, Orhangazi Belediyemiz, DSİ ve AFAD yetkilileri gidermeye çalışıyor. Can kaybının yaşanmadığı olayda dört vatandaşımızın yaralı olduğu haberini aldık ancak çok şükür ki durumları iyi. Yaşanan maddi zararların telafisi için ekiplerimiz aralıksız çalışıyor. Bizler de il başkanlığımızla birlikte köyümüze geldik, muhtarımız ve vatandaşlarımızla görüştük. İlgili tüm kamu kurum ve kuruşları burada yaşanan taşkının izlerini silene kadar çalışmaya devam edecekler. Çalışmaların takipçisi olarak yaraların bir an önce sarılması için gerekli tüm çalışmaları yürüteceğiz” dedi.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kamil Bayramiç’de başta büyükşehir belediyesi ve Orhangazi Belediyesi ekipleri olmak üzere bölgede çalışan tüm kurum ve kuruluş yetkililerine teşekkür ederek, yaşanan üzücü olayın bir daha tekrarlanmamasını dileyerek, AK Parti teşkilatları, Milletvekilleri ve belediyeleri ile bölge halkının yanında olduklarını ifade etti.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.