Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
22-04-2019 15:38:36

AK Parti heyeti Cumhur İttifakının Belediye Başkanlarını ziyaret etti

AK Parti heyeti Cumhur İttifakının

Belediye Başkanlarını ziyaret etti

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, beraberinde Bursa Bursa Milletvekilleri ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mazbatalarını alarak göreve başlayan AK Partili Belediye Başkanlarını ziyaret ederek yeni dönem için başarı diledi. Ziyaretlerde konuşan Başkan Salman, Cumhur İttifakının göreve seçilen Belediye Başkanlarının canla başla çalışıp gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini ayrım yapmadan herkese karşı sergileyeceklerine inancının tam olduğunu söyledi.

Yeni seçilen belediye başkanlarına yapılan ziyarette Ayhan Salman’a AK Parti MKYK Üyesi Bursa Milletvekili Efkan Ala, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Bursa Milletvekilleri Mustafa Esgin, Vildan Yılmaz Gürel, Refik Özen, Osman Mesten, Ahmet Kılıç, Atilla Ödünç, Zafer Işık ile İl Yöneticileri de eşlik ettiler. Orhangazi’de Bekir Aydın, İznik’te Kağan Mehmet Usta, Yenişehir’de Davut Aydın, İnegöl’de Alper Taban, Orhaneli’de Ali Aykurt, Büyükorhan’da Ahmet Korkmaz, Harmancık’ta Yılmaz Ataş, Keles’te Mehmet Keskin, Yıldırım’da Oktay Yılmaz, Osmangazi’de Mustafa Dündar, Gürsu’da Mustafa Işık, Kestel’de Önder Tanır, Karacabey’de Ali Özkan, Mustafakemalpaşa’da Mehmet Kanar ziyaret edildi. Heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı da ilerleyen süreçte ayrıca ziyaret edecek. Öte yandan gelen heyeti ağırlayan Belediye Başkanları da ilk icraatlarını aktarıp, projelerini anlattılar.

ÖZVERİYLE ÇALIŞTIK

Ziyaretlerde konuşan AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, yerel seçim sürecinde AK Parti teşkilatlarının ve Cumhur İttifakının sabah ezanından başlayıp, geç saatlere kadar canla başla çalıştığını söyledi. Çalışmalara Milletvekillerinden, mahalle başkanlarına, kadın ve gençlik kollarına r tüm teşkilatın büyük bir özveri katıldığını vurgulayan Başkan Salman, “Seçim çalışmaları sırasında ‘Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız’ dedik ve bu sözümüzü tuttuk. Şimdi de Bursalılar ile her fırsatta bir araya geliyoruz. Cumhur İttifakına teveccüh gösteren tüm hemşerilerime gönül dolusu teşekkür ediyorum” dedi.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEĞİ BURSA’DA

Başkan Ayhan Salman, önümüzdeki süreçte tüm teşkilatın ve Belediye Başkanlarının canla başla çalışacağından emin olduğunu da söyledi. Gönül Belediyeciliğin en güzel örneklerinin Bursa’da sergileneceğine dikkat çeken Başkan Salman, göreve gelen başkanların gelecek beş yıl içinde büyük bir gayretle çalışacaklarını vurguladı. Cumhur İttifakından seçilen Belediye başkanlarının Bursa için sanayiden turizme, ulaşımdan tarıma kadar açıkladıkları tüm projeleri gerçekleştirmek için çalışmaya başladıklarına vurgu yapan Başkan Salman, “Tarihi dokumuza ve şehrimizle özdeşleşen yeşillimize de sahip çıkarak planlı büyüyen ve gelişen bir Bursa için kolları sıvadık” dedi.  

BAŞKANLARIMIZ AYRIM YAPMADAN

BURSALILARA HİZMET EDECEKLER

Yerel Seçim sürecinin kardeşlik ve demokrasi şöleni havasında geçtiğini de kaydeden Ayhan Salman, Bursa’da kardeşlik ve demokrasi şöleni havasında geçen seçim sürecinde birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin sergilendiğini söyledi. Bu sürece katkısı olan herkese teşekkür eden Ayhan Salman, “Şimdi seçim süreci geride kaldı. Belediye Başkanlarımız ve belediye meclis üyelerimiz ayrım yapmadan Bursa’nın her köşesine ve tüm Bursalılara özveri ile hizmet edecekler. Şehrimizin her köşesinin daha gelişmesi için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.