Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
21-11-2021 00:00:00

TEŞKİLAT AKADEMİSİ’NE BURSA TEŞKİLATLARINDAN YOĞUN İLGİ

TEŞKİLAT AKADEMİSİ’NE BURSA TEŞKİLATLARINDAN YOĞUN İLGİ

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından Türkiye çapında ‘Bu Hikayenin Kahramanı Sensin’ sloganı ile gerçekleştirilen Teşkilat Akademisi’nin Bursa ayağı birbirinden değerli katılımcılar ve teşkilat mensuplarının yoğun katılımları ile gerçekleştirildi.

Bursa Merinos AKKM Osmangazi Salonu’nda gerçekleştirilen Teşkilat Akademisi Bursa Eğitim Programının açılışına; AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, AK Parti AR-GE ve Eğitim Genel Başkan Yardımcısı Seda Sarıbaş, AK Parti MKYK Üyesi Ayhan Salman, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, il ve ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.

BİRBİRİNDEN DEĞERLİ EĞİTİMCİLER…

İki gün süren eğitim programlarının ilk gününde AK Parti Genel Merkez Demokrasi ve Hakem Kurulu Başkanı Yalçın Akdoğan ‘AK Parti Demokrasi Yolculuğu ve Lider’, AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala ‘Sessiz Devrimler Çağı – Dış Politika’, Şair – Yazar Prof.Dr. Nurullah Genç ‘AK Değerler’, AK Parti MKYK Üyesi Yazar Ayşe Böhürler  ‘Siyasi İletişim ve Yeni Medya’, önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ‘Sessiz Devrimler Çağı’ ve geçmiş dönem Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel ‘Reformcu AK Belediyecilik konulu sunumlarını gerçekleştirdi.

Programın ikinci gününde ise önceki dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, Kars Milletvekili Ahmet Arslan ‘Savunma Sanayi – Teknoloji – Ulaştırma’, 24-27.Dönem AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ‘Dünyanın Yeni Yıldızı: Türkiye’, önceki dönem Sağlık, Çalışma ve Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Yazar Hakan Turgut ‘Etkili İletişim’ ve Eğitimci – Yazar Şaban Kızıldağ ‘Motivasyon’ konulu anlatımlarını yaptı.

 BURSA TEŞKİLATLARINA TEŞEKKÜR

Programın açılış bölümünde konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın ardından söz alan AK Parti AR-GE ve Eğitim Genel Başkan Yardımcısı Seda Sarıbaş, teşkilatların yoğun katılımı ve organizasyon için Bursa teşkilatlarına teşekkür etti.

19 YILLIK BAŞARININ TEMELİNDE KENDİMİZİ SÜREKLİ EĞİTMEMİZ YATIYOR

AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala AK Parti teşkilatlarının gücünü kendilerini sürekli geliştiren, yenileyen, eğiten yapısından aldığını belirtti. Efkan Ala, 19 yıllık iktidarı boyunca AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye’nin önüne serilen dünyada her alanda söz sahibi bir ülke vizyon ve hedefi doğrultusunda emin adımlarla atılan tüm adımların temelinde her kademeden AK Parti sevdalıları ile teşkilatlarının sürekli öğrenme ve gelişim tutkusunun yattığını vurguladı.

GÜRKAN: “TEŞKİLATLARIMIZIN GÖNÜL KİTABINI EĞİTİMLERLE VE TECRÜBE PAYLAŞIMLARIYLA GÜÇLENDİRİYORUZ”

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti teşkilatlarının eğitime ve gelişime verdikleri değerin, partilerinin kuruluşundan bu yana aziz milletin kendilerine güvenine ve girilen her seçimde sandıklara yansıyan oylara sirayet ettiğini söyledi. Başkan Gürkan, AK Parti’nin milletin güveninden aldığı gücü vizyoner hizmetlere yansıtan siyaset anlayışı ile Türkiye’nin dünya çapında kat ettiği mesafelere vurgu yaparak, aynı şevk ve heyecanla hep birlikte çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.